Zaplanuj prace wiosenne – zacznij od garażu blaszanego

Garaże blaszane od wielu lat są na topie, a ich popularność ciągle wzrasta. Ich posiadacze cenią sobie te powierzchnie w szczególności za to, że są bardzo praktyczne. Taka inwestycja jest korzystna na lata i wykorzystywana w życiu codziennym praktycznie na każdym kroku. Nadchodząca wiosna wiąże się także z pewnością z rozpoczynającymi się pracami w ogrodzie. To idealny czas na wielkie sprzątanie po zimie i przygotowanie naszych roślin na nowy sezon. Często wraz z budzącą się wiosną decydujemy się na zakup nowych urządzeń do ogrodu, które ułatwią nam utrzymanie w nim porządku. Wtedy zazwyczaj pojawia się problem, gdzie przechowywać wszystkie te urządzenia. Garaże blaszane to powierzchnie, które są przez Was bardzo cenione, ponieważ świetnie sprawdzają się do przetrzymywania nie tylko poszerzającego się zbioru maszyn czy narzędzi, ale także rowerów, a nawet opon, które właśnie na wiosnę są po zimie znów zmieniane.

Do wyboru do koloru – dostępne barwy garaży blaszanych

Oferujemy szereg możliwości wyboru garaży blaszanych. Nasz asortyment zawiera garaże ocynkowane oraz drewnopodobne, a kolorystyka jest dopasowywana do Twoich preferencji i potrzeb. Zarówno garaż blaszany, jak i wiata blaszana ma możliwość wyboru dowolnej barwy, dzięki czemu możesz stworzyć idealną kompozycję do swojego ogrodu. Na naszej stronie internetowej w zakładce Kolor garażu zamieściliśmy paletę kolorów dostępną do wyboru. Decydując się na realizację z blachy ocynkowanej, jak również z blachy akrylowej możesz wybrać standardowe kolory, jak np.: brąz, czarny mat czy grafit. Ponadto dostępne są także bardziej oryginalne barwy, tj.: miętowy, trawiasty, piaskowy lub żółty.

Oferta garaży blaszanych firmy Marmet

Ilu klientów, tyle możliwości, jednak chcemy przedstawić Wam najchętniej wybierane przez Was wielkości garaży blaszanych. Nasi klienci z Krakowa, Wieliczki, Tarnowa, Gorlic, Nowego Sącza, Limanowej, Miechowa czy Szczawnicy z województwa małopolskiego często decydują się na garaż blaszany 6×6 metrów w cenie 3350 zł bądź 3×5 metrów w cenie 1600 zł. Biorąc jednak pod uwagę klientów z Katowic, Rybnika, Dąbrowy Górniczej, Bytomia, Tych lub Mysłowic z województwa śląskiego zauważamy tendencję wyboru garażu blaszanego 3×7 metrów w cenie 2300 zł oraz 5×7 metrów w cenie 3500 zł.

Potrzebujesz większej powierzchni na przechowywanie maszyn, narzędzi, a nawet rowerów? Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz garaż blaszany idealnie dostosowany do Twoich potrzeb.

Z firmą Marmet znajdziesz swój wymarzony blaszak!