Wiata blaszana – idealna na samochód

Wiata blaszana coraz częściej pojawia się w zamówieniach naszych Klientów. Decydujący się na nią właściciele gospodarstw domowych kierują się ich szybką realizacją oraz praktycznym rozwiązaniem na co dzień. Są one doskonałą inwestycją, która znajduje wiele zastosowań. 

Ochrona przed gradem i burzą 

Wiata blaszana doskonale sprawdzi się jako miejsce parkingowe dla samochodu, motoru czy innego pojazdu. To świetne rozwiązanie jako ochrona przed niebezpiecznymi warunkami atmosferycznymi w postaci gradu czy burzy, które mogą powodować niebezpieczne stłuczenia, wgniecenia lub obicia karoserii i tym samym kosztowne naprawy. Inwestując w naszą konstrukcję stalową i wiatę blaszaną wybierasz bezpieczne przechowywanie swojego samochodu oraz ochronę karoserii przed słońcem, jak i deszczem. 

Inwestycja na lata – wiata blaszana

Wiata blaszana to doskonałe rozwiązanie nie tylko do przechowywania samochodu, ale także może służyć jako wiata dla maszyn rolniczych, traktorów, przyczep czy kombajnów. Solidna i dopracowana konstrukcja, którą wykonują nasi pracownicy, a także użycie odpowiedniego gatunku stali sprawiają, że nasze produkty są w stanie posłużyć przez długie lata i cieszyć ich właścicieli dobrze zainwestowanymi pieniędzmi. 

Wiata blaszana – w jakim kolorze?

Realizujemy konstrukcję stalową i wiatę blaszaną w dowolnym kolorze, tj.: z blachy ocynkowej, jak również akrylowej, która występuje w wielu kolorach, np. ceglastym, grafitowym, miętowym, niebieskim czy bordowym. Cała paleta kolorów dostępna jest do wglądu na naszej stronie internetowej w zakładce „Kolor garażu”. Dostępne są także wiaty drewnopodobne, które realizujemy na zlecenia naszych Klientów. 

Skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, który możliwy jest poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej, a także poprzez wiadomości e-mail, SMS oraz telefonicznie. Jesteśmy otwarci na potrzeby i wymagania naszych Klientów, dlatego z miłą chęcią odpowiemy na Wasze pytania. 

Jeśli szukasz wiaty blaszanej idealnej do Twojego gospodarstwa domowego, skontaktuj się z nami! Przedstawimy Ci wszystkie możliwe rozwiązania idealne dla Ciebie.

Zapraszamy!