Tani garaż blaszany 2022  

Jako producenci garaży blaszanych pomimo rosnących cen surowców staramy się trzymać w ryzach ceny naszych produktów. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że w obecnych czasach ma miejsce znaczny wzrost cen, który uniemożliwia wielu osobom swobodne działanie. Dotyczy to osób, które chcą nabyć blaszak i zamontować go obok domu, jak również tych, którzy rozpoczynają budowę i potrzebują zainwestować w garaż, umieszczając go na działce. Biorąc pod uwagę każdą z potrzeb naszych Klientów, oferujemy tanie blaszaki na miarę potrzeb każdego z naszych Odbiorców. 

Blaszaki w 2022 roku – niska cena, wysoka jakość

W tym artykule chcemy przybliżyć Wam ceny garaży blaszanych w zależności od ich wielkości oraz miejsca, do którego musimy je dostarczyć. Na początek przyjrzymy się blaszakom o wymiarach 4 x 6 m, 5 x 5 m oraz 6 x 7 m. W województwie małopolskim, a więc np. w Krakowie, Nowym Sączu, Tarnowie za garaże blaszane o wcześniej podanych wymiarach nasz Klient będzie musiał zapłacić kolejno: około 3990 zł, około 4190 zł oraz około 7080 zł. W województwie warmińsko-mazurskim, czyli np. w Olsztynie, Ełku czy Giżycku koszt blaszaków wyniesie natomiast: około 4160 zł, około 4400 zł oraz około 7460 zł. W przypadku województwa wielkopolskiego, a więc w Poznaniu, Koninie czy Kole garaże blaszane o podanych wcześniej wymiarach będą kosztować następująco: około 4140 zł, około 4360 zł oraz około 7720 zł.

Każda z tych cen obowiązuje na dzień, w którym został stworzony ten artykuł, jednak mogą one ulec zmianie z dnia na dzień. W związku z tym, jeśli chcesz dowiedzieć się, ile wyniosą Cię aktualne koszty za garaż blaszany, skontaktuj się bezpośrednio z biurem. Nasza wykwalifikowana kadra z przyjemnością odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz doradzi w kwestii wyboru garażu blaszanego idealnego dla Ciebie. 

Złóż zamówienie na blaszak – wiosna 2022 

Już zimą marzyłeś o nowym pomieszczeniu, które dzięki swojej wielofunkcyjności będziesz mógł wykorzystywać do zadań specjalnych? Z pewnością spodobają Ci się nasze garaże blaszane, które doskonale sprawdzają się jako miejsca parkingowe dla samochodów, rowerów, a także jako schowki na meble ogrodowe, maszyny, narzędzia, urządzenia, zabawki czy wszystkie inne przedmioty, które nie mają swojego wyznaczonego miejsca w domu. Zamów garaż blaszany i przekonaj się o wielofunkcyjności blaszaków naszej firmy.