Skrobanie szyb w zimie? Zapomnij! Garażuj samochód w nowoczesnym garażu blaszanym od Marmet

Garaż jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników swoich pojazdów, którzy chcą je chronić przed czynnikami zewnętrznymi. Samochód niegarażowany, stojący na wolnym powietrzu jest narażony praktycznie w każdą porę roku, jednak zimą sytuacja staję się nieco bardziej uciążliwa również dla samego właściciela. W trosce o naszych klientów wykonujemy najwyższej jakości garaże blaszane, które tworzymy na podstawie opracowanych przez nas projektów lub w zależności od preferencji klienta, na podstawie indywidualnych jego potrzeb. Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby odbiorców naszych produktów. 

Dlaczego warto garażować samochód zimą? 

Z pewnością pierwszą i podstawową zaletą parkowania samochodu w garażu jest komfort szybkiego użytkowania pojazdu w mroźny, zimowy poranek. Garażowane auto nie wymaga czasochłonnego skrobania szyb, odśnieżania karoserii czy ładowania akumulatora, a właściciel może cieszyć się spokojnym rozpoczęciem dnia. 

Problem z zamarzniętymi szybami wiąże się koniecznością skrobania ich ze szronu i lodu, co nie tylko jest uciążliwe, ale przede wszystkim może prowadzić do uszkodzenia szyb poprzez ich porysowanie. Początkowo rysy te mogą być nie do końca widoczne. Zauważalne staną się dopiero wtedy, gdy na szybę będą padać promienie słoneczne. Gumowe elementy samochodu także negatywnie reagują na niskie temperatury. Podczas mrozów mogą stwardnieć, co w dalszej kolejności powoduje, że stają się bardziej podatne na pęknięcia. 

Zainwestuj w garaż blaszany firmy Marmet

Zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, w związku z tym gwarantujemy wykorzystywanie sprawdzonych i renomowanych materiałów. Wykonywane przez naszą firmę konstrukcje garażowe są stabilne i precyzyjne, a ponadto służą naszym klientom przez długie lata.

Zalety garażu blaszanego wolnostojącego

Oprócz wszystkich wymienionych wyżej pozytywnych aspektów posiadania garażu blaszanego, z pewnością naszej uwadze nie może uciec większa możliwość swobodnej aranżacji przestrzeni. Odizolowanie domu od spalin samochodowych oraz hałasu to również stanowczo przemawiający powód, aby zaopatrzyć się w garaże blaszane firmy Marmet

Zadbaj o swój samochód zimą i wybierz dla niego wymarzony „dom” z firmą Marmet!