Oferta dla mieszkańców Krakowa

Miejskie osiedla nie zawsze są duże i obszerne, przez co nie oferują potężnych ogrodów, które możemy zagospodarować w dowolny sposób, jak choćby zbudować garaż murowany. Mieszkając na jednym z krakowski osiedli często musimy się liczyć z tym, ze aby wykorzystać maksymalnie działkę, rezygnujemy z garażu kosztem dodatkowego pomieszczenia do użytku domowego. Efektem tego, nasz samochód cały rok stoi pod gołym niebem, bez dodatkowej ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi czy niechcianymi gośćmi.

A co jeśli mam odrobinę wolnego miejsca przed domem?

To bardzo dobra wiadomość! Do budowy garażu blaszanego wystarczy minimalna ilość miejsca, którą często wykorzystujemy na postawienie samochodu. Więc jeszcze nic straconego! Zadzwoń do naszego przedstawiciela handlowego lub skontaktuj się bezpośrednio z naszą firmą i dowiedz się więcej na temat warunków budowy garażu.

Co możemy zaoferować?

Dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb klientów. W dzisiejszych czasach każdy zwraca uwagę na wygąd zewnętrzny swojego otoczenia. Domy budowane są zgodnie z obowiązującym trendem i stylistyką. Dostępne materiały pozwalają na coraz to bardziej podejście artystyczne do budowy domu. Końcem końców budowany dom zamienia się w artystyczne dzieło! Nasze garaże również!

Do budowy garażu blaszanego wykorzystujemy najwyższej jakości stal i blachę ocynkowaną lub akrylową. W przypadku tej drugiej możemy zaoferować całą paletę kolorów (RAL), która umożliwi dobór koloru pasującego do np. elewacji naszego domu. Również kształt blaszaka, to indywidualna interpretacja klienta. Dostępne jest multum możliwości jeśli chodzi o rozwiązania spadków dachu czy ilość otworów wejściowych. Również jeśli chodzi o bramy garażowe, to mamy przewidziane rozwiązania uchylne (także wyposażone w automaty sterujące) lub tradycyjne bramy skrzydłowe.

Jak widać, mieszkaniec Krakowa nie pozostaje sam na tym polu. Jako producent jesteśmy bardzo elastyczni jeśli chodzi o indywidualne rozwiązanie garażu blaszanego. Nasz zespół dysponuje dużą wiedzą techniczną i pomoże w przygotowaniu rozwiązania zgodnego z warunkami, którymi dysponuje nasz klient.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w zakładce OFERTA lub przez kontakt telefoniczny, a także i osobiście w siedzibie naszej firmy!