Marmet – Producent Garaży Blaszanych

Jesteśmy producentami garaży blaszanych, bram garażowych oraz wiat blaszanych. Zajmujemy się wytwarzaniem wysokiej jakości produktów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Ponadto oferujemy sprzedaż kojców dla psów, jak również innych konstrukcji stalowych, których potrzebują nasi Odbiorcy. Nasze działania realizowaliśmy początkowo regionalnie w naszej centrali, która znajduje się na południu Polski, natomiast obecnie oferujemy swoje produkty i usługi na terenie całego kraju. Jesteśmy przewodnim producentem blaszaków oraz innych konstrukcji stalowych w Polsce. Mamy za sobą tysiące realizacji w całym kraju, w tym m.in.: w Krakowie, Wrocławiu, Tarnowie, Nowym Sączu, Koszalinie, Łodzi, Katowicach, Szczecinie, Kołobrzegu, Gdyni, Warszawie oraz Poznaniu, a także w okolicznych miejscowościach. 

Ile kosztuje blaszak? Dostawa i montaż w cenie garażu

Na naszej stronie internetowej w zakładce „Cennik” opracowaliśmy bardzo szczegółowy podział na poszczególne województwa, a w nich rozpisane zostały ceny w zależności od wielkości garażu. Są to ceny orientacyjne, które wraz ze zmianą cen surowców mogą ulegać zmianie. W związku z tym w celu otrzymania informacji o dokładnym koszcie garażu blaszanego zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. Pomimo zmian cen blaszaków, dostawa oraz montaż są w cenie garażu. 

Standardowe i niestandardowe zlecenia blaszaków

Zamieszczony na naszej stronie internetowej cennik odnosi się do standardowych zleceń, które obejmują: bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, blachę ocynkowaną, konstrukcję z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym. Dodatkowe usługi podlegają osobnej wycenie, a zalicza się do nich: drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, blacha akrylowa, konstrukcja z profili zamkniętych lub wzmocnionych oraz inne elementy, które wybiegają ponad stan standardowych realizacji. 

Skontaktuj się z nami! Wybierz producenta garaży blaszanych z wieloletnim doświadczeniem, który stawia na jakość, terminowość oraz dbałość o detale.

Wybierz Garaże Marmet!