Konstrukcja stalowa na wymiar

Jesteśmy producentami różnego rodzaju konstrukcji stalowych, które wykonujemy w Małopolsce i transportujemy oraz montujemy na terenie całego kraju. Od lat zajmujemy się realizacją wielu standardowych oraz niestandardowych projektów. Nasze produkty dostosujemy do potrzeb oraz preferencji Klientów i to właśnie u nas każdy znajdzie coś dla siebie. 

Produkcja garaży blaszanych – oferta Marmet 

Od wielu lat kompleksowo zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, profesjonalnych bram garażowych, wiat i hali stalowych, kojców dla psów oraz wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych. Do produkcji blaszaków wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, które w połączeniu z techniką produkcji tworzą duet idealny. Tak wykonane garaże blaszane to świetna inwestycja, która posłuży przez wiele lat. 

Blaszaki na zamówienie – Małopolska 

Z racji, iż od lat zajmujemy się produkcją blaszaków oraz innych konstrukcji stalowych jesteśmy w stanie zaoferować tanie garaże blaszane, które dostosowywane są do upodobań naszych Klientów. Blaszaki wykonujemy na podstawie gotowych wzorów, jednak każdorazowo z uwzględnieniem indywidualnej specyfiki naszych Odbiorców. Jeśli szukasz garaży blaszanych, które spełnią Twoje oczekiwania, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. 

Konstrukcje stalowe – transport i montaż w całej Polsce 

Jeśli mieszkasz w Krakowie, we Wrocławiu, Opolu, Łodzi, Białymstoku, Nowym Sączu, Warszawie, Kielcach, Olsztynie, Szczecinie, Katowicach czy Rzeszowie i szukasz jakościowej i odpowiednio dopasowanej konstrukcji stalowej, skontaktuj się z naszą firmą. Nasze garaże blaszane oraz inne konstrukcje stalowe mogą spełniać wiele funkcji i zadań, a także służyć wiele lat. Sprawdzają się jako miejsce parkingowe dla samochodów, a także schowek na narzędzia, maszyny, urządzenia, rowery lub inne przedmioty, które nie mają swojego miejsca w domu czy mieszkaniu. Dzięki naszym produktom wielu Klientów zyskuje również zabezpieczone miejsce na działce podczas budowy domu. 

Garaże Marmet na skalę Twoich potrzeb 

W naszej ofercie posiadamy wysokiej jakości garaże blaszane oraz inne konstrukcje stalowe, które sprzedajemy w całym kraju. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem naszych produktów, skontaktuj się z nami i przedstaw swoją potrzebę. Zapraszamy!