Jaki rodzaj dachu wybrać w garażu blaszanym?

Nasza firma jako producent garaży blaszanych posiada szeroką możliwość dostosowania blaszaków do indywidualnych potrzeb Klientów. Zamówienie, które nie opiera się na standardowej ofercie, realizujemy z uwzględnieniem wizji naszych Odbiorców. Każdy blaszak jest dokładnie analizowany i wykonywany w taki sposób, aby doskonale spełniał zamierzoną funkcję. W ramach tego samego modelu blaszaka możemy zaoferować możliwość dodatkowej modyfikacji projektu z uwzględnieniem specjalnych wymagań użytkowych, funkcjonalnych oraz estetycznych. 

Możliwość wyboru dachu blaszaka

Modeli dachu garażu blaszanego jest bardzo wiele. Wyróżniamy spad do tyłu, na lewo lub na prawo, do przodu, dwuspad na boki bądź dwuspad na przód lub tył. Każda z tych możliwości ma swoje plusy i minusy zarówno pod kątem funkcjonalności, jak i estetyki. Wybór należy do indywidualnych preferencji Klienta oraz możliwości miejsca, w którym montowany będzie garaż. Mimo to najpopularniejszymi dachami są dachy ze spadem do tyłu lub dachy dwuspadowe. To właśnie te konstrukcje cieszą się największym zaufaniem spośród innych możliwości. Nasze realizacje wykonujemy jedynie na podstawie najwyższej jakości materiałów, które spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Możesz być pewny, że składając zamówienie na produkcję wybranej konstrukcji, do wykonania wykorzystamy jedynie sprawdzony i dobry materiał, którzy posłuży przez wiele lat. 

Wybierz praktyczny i funkcjonalny garaż blaszany z firmą Marmet

Konstrukcja naszych blaszaków jest prosta, ale bardzo stabilna. Garaże mogą zostać wykonane w standardowych lub niestandardowych rozmiarach, według potrzeb Odbiorców. Garaż posiada metalowy szkielet oraz poszycie z blachy ocynkowanej lub akrylowej. Oferujemy kompleksową obsługę związaną ze sprzedażą garażu blaszanego od produkcji, po transport oraz jego montaż w terminie do 14 dni od daty zamówienia. To doskonałe rozwiązanie, które przypadło do gustu wielu Klientom z całej Polki.