Jak zamówić garaż wedle swojego pomysłu? 

Garaże Marmet to firma, która jako producent w głównej mierze skupia się na spełnianiu oczekiwań swoich Odbiorców. Wykonujemy zarówno standardowe realizacje, jak i blaszaki na zamówienie. Przykładamy wszelkich starań, aby nasze konstrukcje nie tylko doskonale się prezentowały, ale przede wszystkim były funkcjonalne i służyły Klientom przez długie lata. W naszej ofercie mamy także transport blaszaków na terenie całej Polski oraz ich montaż. Niezależnie w jakiej części kraju mieszkasz, my przyjedziemy na miejsce i zamontujemy Ci zamówiony wcześniej garaż naszej produkcji. 

Garaż blaszany na zamówienie – wypełnij formularz 

Na naszej stronie internetowej znajduje się formularz, przez który można składać zamówienia na garaże blaszane czy wiaty blaszane. W formularzu tym należy uwzględnić kilka podstawowych informacji, m.in.: rodzaj dachu, szerokość i długość garażu w metrach, miejsce docelowe montażu czy poszycie garażu, a także dane kontaktowe Zamawiającego. Po otrzymaniu takiej wiadomości nasz pracownik najszybciej jak to możliwe kontaktuje się z Klientem i omawia wszelkie szczegóły zlecenia, a więc np. cenę oraz orientacyjną datę montażu blaszaka na posesji. 

Garaże blaszane dostępne w wersji standardowej, a także na specjalne zamówienie

Nasze blaszaki wykonywane są z najwyższej jakości surowców, aby mogły spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że standardowe wymiary blaszaków czy innych konstrukcji nie każdemu pasują ze względu na dostępną powierzchnię na swojej posesji. W związku z tym z takim samym zaangażowaniem wykonujemy dla Was garaże na indywidualne zamówienie. 

Co jeszcze możemy dla Ciebie wykonać? Oferta Garaże Marmet 

Oprócz różnorodnych garaży blaszanych w naszej ofercie mamy także wiaty blaszane, bramy garażowe, kojce dla psów oraz dowolne konstrukcje, którymi nasi Klienci są zainteresowani. Każde zlecenie jest dla nas ważne, dlatego przykładamy się do jego realizacji. Jeśli masz pytania, dotyczące produkcji naszych konstrukcji, wiat, kojców czy blaszaków, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania i wyjaśnimy niejasne kwestie. Chętnie przedstawimy Ci także obecne ceny dotyczące naszych realizacji, ponieważ niestabilne koszty surowców sprawiają, że z dnia na dzień cena za garaż może ulec zmianie. Zapraszamy do kontaktu!