Ile kosztuje garaż typowy w naszym standardzie

Jesteśmy wieloletnim producentem blaszaków na krajową skalę. Posiadamy doświadczonych pracowników, którzy przykładają wszelkich starań, aby każdy kolejny produkt spełniał najwyższe standardy i oczekiwania każdego z naszych Klientów. W naszej szerokiej ofercie znajdują się zarówno blaszaki o standardowych wymiarach, jak i niestandardowych, które wykonywane są na specjalne życzenie Klienta. 

Dostępność informacji o cenie i dodatkowych kosztach 

Jako jedni z nielicznych udostępniamy orientacyjne ceny za garaż blaszany w dowolnie wybranej wielkości. Nie mamy nic do ukrycia, nasze działania są w pełni odpowiedzialne i świadome. Dostarczamy na polski rynek wysokiej jakości produkty, które mieszkańcy kraju bardzo sobie cenią i chętnie polecają nas wśród swojej rodziny lub znajomych. Podane ceny obejmują nie tylko sam produkt, ale również transport i montaż we wskazanym przez Klienta miejscu. Dodatkowe usługi, jak np. drzwi wejściowe, otwory okienne, blacha akrylowa czy konstrukcje z profili zamkniętych lub wzmocnionych są wyceniane indywidualne. Udostępnione orientacyjne ceny są cenami obowiązującymi w październiku 2021, jednak w późniejszym czasie mogą ulec modyfikacji ze względu na zmianę kosztów surowców. 

Ile zapłacę za garaż blaszany?

Wielu naszych Klientów decyduje się na zakup garaży blaszanych w standardowych wymiarach. Za blaszak o wymiarach 5×7 m w województwie małopolskim trzeba będzie zapłacić około 6600 zł, za 6×7 m – około 7700 zł, natomiast blaszak 7×7 m to koszt w wysokości około 8300 zł. Na naszej stronie internetowej znajduje się podział na poszczególne województwa oraz wymiary, dzięki czemu każda z zainteresowanych osób może zapoznać się ze wstępnymi kosztami za zakup garażu blaszanego. W razie pytań jesteśmy dostępni i z miłą chęcią odpowiemy na każde nurtujące Was pytania.

Zapraszamy do rozmowy telefonicznej, ale także do kontaktu poprzez wiadomość e-mail, SMS czy formularz kontaktowy. Swoje działania sukcesywnie prowadzimy również w social mediach, gdzie udzielamy informacji na wiele pytań naszych Odbiorców. Zapraszamy do kontaktu!