Ile kosztuje garaż blaszany?

Garaże blaszane nieustannie utrzymują swoją pozycję na rynku. To produkty, które nigdy nie stracą na wartości. Spełniają one wiele funkcji, m.in. służąc jako schowek podczas budowy domu, ale również są często miejscem parkingowym dla samochodów, maszyn rolniczych, sprzętów, urządzeń czy innych przedmiotów znajdujących się w domach lub firmach. Względnie niska cena pozwala na inwestycję w zabudowane pomieszczenie, które nie tylko będzie ochraniało dany przedmiot przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, ale także przed potencjalną kradzieżą. To doskonałe rozwiązanie na wiele lat, które możesz dostosowywać indywidualnie do swoich potrzeb i preferencji w danym czasie.

Oferta producentów garaży blaszanych

Dysponujemy szerokim wyborem garaży blaszanych. Jesteśmy bezpośrednim producentem, dlatego posiadamy blaszaki o standardowych wymiarach, ale także wykonujemy te na specjalne zlecenia. Przy zamówieniu możliwy jest wybór wielu parametrów, w tym m.in. koloru, drzwi wejściowych czy otworów okiennych.

Ile zapłacę za garaż blaszany?

Cena blaszaka zależna jest od wielu czynników. Między innymi duże różnice cenowe wynikają z miejsca zamieszkania naszych Klientów. Swoje działania realizujemy na terenie całego kraju, dlatego niezależnie, z jakiej części Polski jesteś, możesz zakupić u nas swój wymarzony garaż blaszany. Nasi Odbiorcy często decydują się na zakup blaszaka o wymiarach 5×6 m, którego koszt w województwie pomorskim wynosi około 5900 zł, a w województwie łódzkim oraz podkarpackim to kwota w wysokości około 5700 zł. W związku z ciągłymi zmianami cen surowców na rynku podawane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie, dlatego warto na bieżąco kontaktować się z naszymi fachowcami i posiadać aktualne informacje dotyczące kosztów blaszaka.

Gdzie szukać informacji o cenie blaszaka?

Na naszej stronie internetowej w zakładce „Cennik” znajduje się czytelny podział na województwa, a w każdej kategorii widnieje przejrzysta tabela z większością standardowych wymiarów blaszaków wraz z cenami. Trzeba natomiast pamiętać, że wszelkie urozmaicenia oraz modyfikacje są jak najbardziej możliwe, jednak uwzględnia się je dodatkowo podczas indywidualnej wyceny. Do dodatkowych usług zalicza się m.in.: drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, blachę akrylową lub konstrukcję z profili zamkniętych. Jako producenci jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą wizję Klienta, pod warunkiem, że jest ona w pełni bezpieczna, a jej konstrukcja nie powoduje niebezpieczeństwa.