Ile kosztuje garaż blaszany – jesień 2021

Jesień to dla wielu osób okres porządków w domu oraz w ogrodzie. W tym czasie otrzymujemy bardzo dużo zamówień garaży blaszanych o różnych rozmiarach, ponieważ znaczna część naszych Klientów stwierdza, że potrzebuje dodatkowej powierzchni, w której będzie przechowywać m.in. rowery, zabawki, letnie ozdoby z ogrodu, urządzenia, narzędzia, stoły, krzesła i ławki ogrodowe, a także wiele innych przedmiotów. Blaszak to idealna inwestycja, która zwróci się w postaci uporządkowanej przestrzeni chroniącej znajdujące się w niej rzeczy przed zmiennymi i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi, a także potencjalną kradzieżą.

Ile zapłacę za garaż blaszany?

Ceny surowców, które są niezbędne w całym procesie produkcyjnym blaszaków oraz innych konstrukcji nieustannie się zmieniają. Takie wahania w znacznym stopniu wpływają także na ostateczną cenę naszych produktów, dlatego podawane kwoty są cenami zbliżonymi do ostatecznej sumy. Swoje produkty sprzedajemy na terenie całego kraju, jednak ich cena różni się od siebie w zależności od miejsca zamieszkania naszych Klientów. Garaż blaszany zamawiany przez Odbiorę z Legnicy o wymiarach 5×5 m będzie kosztował około 5700 zł. W przypadku mieszkańca Nowego Sącza, który zamówi u nas taki sam blaszak, zapłaci on około 5500 zł. W sytuacji garażu blaszanego o wymiarach 4×6 m mieszkaniec Sanoka zapłaci około 4300 zł, mieszkaniec Sopotu poniesie koszt w wysokości około 4400 zł, a osoba pochodząca z Konina będzie musiała zainwestować około 4350 zł.

Jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego? Sprawdź naszą ofertę

Jeśli chciałbyś kupić swój wymarzony blaszak, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zamieszczoną na stronie internetowej. Znajduje się tam wiele informacji i porad dotyczących garaży blaszanych, bram garażowych, wiat blaszanych oraz konstrukcji stalowych. Zachęcamy Cię do wypełnienia formularza i złożenia zapytania o garaż, który chciałbyś zakupić. Wyjaśnimy każdą nurtującą Cię kwestię i przedstawimy ofertę, która wyjdzie naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Zapraszamy do kontaktu!