Halo Kraków! Montujemy garaże!

Nasza firma powstała w województwie małopolskim i do dzisiaj właśnie tutaj sukcesywnie się rozwija. Od wielu lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, wiat blaszanych, bram garażowych, konstrukcji stalowych, a także kojców dla psów. Doskonale znamy potrzeby i preferencje naszych Klientów, dlatego do każdego zlecenia przykładamy się z należytą starannością. Cenimy sobie wysoką jakość oraz perfekcję w każdym wykonaniu. Jesteśmy elastyczni, a nasze standardowe realizacje mogą zostać zmienione wedle potrzeb, wizji i preferencji naszych Klientów. Na swoim koncie mamy setki zadowolonych Odbiorców z całej Polski, co niezwykle nas cieszy i motywuje do dalszych działań.

Garaże blaszane, wiaty blaszane, konstrukcje stalowe z Małopolski

Nasza siedziba mieści się w województwie małopolskim, ale każdy nasz produkt może zostać wykonany na zamówienie dla Klientów z całej Polski. Oprócz wykonania blaszaka oferujemy również transport i montaż w dowolnie wyznaczonym do tego miejscu. Wiele zleceń otrzymujemy od Klientów zamieszkujących nasze rodzinne tereny. Nasze blaszaki zamontowaliśmy już w wielu miejscowościach województwa małopolskiego, jak np.: w Krakowie, Wieliczce, Gdowie, Skawinie, Michałowicach, Nowym Sączu, Limanowej, Wadowicach, Zakopanem, Myślenicach, Niepołomicach czy Brzesku. Cieszymy się, że nasze produkty są cenione również w naszym najbliższym otoczeniu. Dziękujemy Wam za zaufanie, którym darzycie nas podczas każdego kolejnego zlecenia.

Garaże Małopolska – jaka cena za blaszak?

W naszej ofercie znajduje się całe mnóstwo blaszaków o dowolnych rozmiarach, kolorach oraz dodatkach. Największą popularnością wśród Klientów cieszą się garaże o wymiarze 3×5 m, których cena wynosi około 2900 zł. Jeśli jednak jesteś zainteresowany blaszakiem w rozmiarze 4×4 m to zapłacisz za niego około 3700 zł. Natomiast za garaż o wymiarach 7×5 m w województwie małopolskim poniesiesz koszt w wysokości około 6600 zł. Na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik znajduje się szczegółowa rozpiska wielu wymiarów blaszaków. Podane ceny są cenami orientacyjnymi i mogą ulec zmianie w dużej mierze ze względu na zmianę cen surowców, ale również w zależności od dodatkowych elementów podczas produkcji garażu blaszanego.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową lub do rozmowy telefonicznej. Udzielimy wszelkich porad, wskazówek oraz niezbędnych informacji. Zapraszamy!