Garaże blaszane na wymiar – ocynkowane

Naszym priorytetowym produktem są garaże blaszane na wymiar w ocynku. To faworyci wśród całego naszego asortymentu. Dzięki możliwości wyboru niestandardowych wymiarów blaszaków nasi Klienci mają pełną swobodę w zaaranżowaniu swojej powierzchni wokół domu. Jako producenci dostosowujemy wielkość oraz kształt blaszaka z uwzględnieniem preferencji naszych Odbiorców.

Jaki garaż blaszany wybrać?

Swoje usługi świadczymy na terenie całego kraju, dlatego niezależnie, w której części Polski mieszkasz, możesz kupić blaszak naszej produkcji i cieszyć się z jego wysokiej jakości, dbałości o detale, a także transport i montaż w cenie. Dopasujemy garaż blaszany idealny do Twoich potrzeb. Oferujemy także wiele możliwości standardowych wymiarów garaży, które szczegółowo zostały przedstawione na naszej stronie internetowej. Pokrótce zwrócimy uwagę na te blaszaki, które są bardzo często zamawiane przez naszych Klientów. Garaż o wymiarach 5×6 m w województwie pomorskim to koszt około 6000 zł. Jeśli mieszkasz w województwie lubelskim i potrzebujesz blaszaka, który będzie służył jako pomieszczenie gospodarcze, poniesiesz koszt w graniach około 4000 zł. Garaż blaszany o standardowych wymiarach 5×7 m w województwie łódzkim wyniesie około 7000 zł.

Co obejmuje standardowa realizacja garażu?

Cennik garaży blaszanych obejmuje standardowe realizacje, które składają się z bramy dwuskrzydłowej, spadu do tyłu, blachy ocynkowanej oraz konstrukcji z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym. Inne usługi związane z montażem drzwi wejściowych, podwyższeniem, otworami okiennymi, blachą akrylową, konstrukcją z profili zamkniętych lub wzmocnionych wiąże się z dodatkową opłatą.

Gdzie znajdę szczegółowe informacje o cenach garaży blaszanych?

Każde z województw wraz z dokładnymi informacjami o wymiarach dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce „Cennik”. Ceny mogą ulegać zmianie, dlatego w celu precyzyjnego określenia kosztów blaszaka skontaktuj się z naszą firmą. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji drogą telefoniczną, poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość SMS lub e-mail.