Garaże blaszane na wymiar – Lubuskie

Wiosna w pełni, dlatego wiele osób decyduje się na zakup garażu blaszanego, który zostanie wykorzystany m.in. jako schowek na narzędzia ogrodnicze, maszyny, urządzenia lub miejsce parkingowe. Blaszaki świetnie sprawdzają się również jako pomieszczenia na maszyny rolnicze czy halę magazynową. Jako producenci garaży z Małopolski jesteśmy w stanie dostosować każdą naszą konstrukcję zarówno pod standardowe wymiary, jak i wykonać te na indywidualne zamówienia. 

Transport i montaż garaży blaszanych na terenie całej Polski 

Nasze blaszaki produkowane są w południowej części kraju, jednak swoje miejsce znalazły już wśród mieszkańców całej Polski. Wykonane przez nas konstrukcje dystrybuujemy na cały kraj, dlatego nasze produkty znajdują się nie tylko w Małopolsce, ale również na Śląsku, w Wielkopolsce, na Podkarpaciu czy na Pomorzu. Cena blaszaków zależna jest od poszczególnego województwa, a transport oraz montaż są już ujęte w cenie. 

Montaż garaży blaszanych na Pomorzu 

Jeśli jesteś z Pomorza, a więc m.in. z Koszalina, Słupska, Tczewa, Rumii, Kołobrzegu, Sopotu, Pruszcza Gdańskiego, Białogardu, Redy lub Darłowa i poszukujesz wysokiej jakości garażu blaszanego, skontaktuj się z naszą firmą. Dostosujemy rozmiar oraz każdy szczegół blaszaka do Twoich indywidualnych preferencji. Stworzymy dla Ciebie taką konstrukcję, która spełni Twoje najśmielsze oczekiwania i posłuży Ci w pełni przez wiele lat. 

Ile kosztuje garaż blaszany na Pomorzu?

Cena garażu blaszanego zależna jest od jego wielkości oraz od wykonanych dodatków. Standardowa realizacja obejmuje bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, blachę ocynkowaną oraz konstrukcję z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym. Dodatkowe usługi to natomiast np. drzwi wejściowe, otwory okienne czy blacha akrylowa. Skupiając się jednak na podstawowym zleceniu na blaszak najczęściej nasi Klienci wybierają garaże w wielkości 3 x 5 m, 4 x 6 m oraz 5 x 7 m. Cena za każdy z poszczególnych garaży blaszanych jest zmienna, ponieważ ceny surowców są niestabilne i ciągle ulegają wzrostom lub spadkom. W związku z tym wspomniane wielkości blaszaków będą na chwilę obecną kosztować kolejno około 2940 zł, około 3950 zł oraz około 6250 zł. Jeśli jesteś zainteresowany wyceną garaży blaszanych o innych wymiarach, zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem, który umieszczony jest na stronie internetowej. Ważne jest jednak, aby pamiętać, że podane ceny ciągle ulegają zmianie, dlatego przed zamówieniem blaszaka warto skontaktować się bezpośrednio z naszą firmą.