Garaże blaszane na wymiar i wedle pomysłu klienta 

Garaże blaszane mogą spełniać bardzo wiele funkcji zarówno dla właścicieli domów, mieszkań, działek, jak i przedsiębiorstw. To stosunkowo tanie rozwiązanie, które w szybkim czasie może zostać zamontowane w wyznaczonym miejscu. Blaszaki świetnie sprawdzą się jako miejsce parkingowe dla samochodu czy motoru, jako schowek na narzędzia, sprzęty, przyrządy, zabawki lub meble ogrodowe. A Ty, do czego potrzebujesz naszego garażu blaszanego

Blaszaki indywidualnie dostosowane do potrzeb Klienta – Katowice, Opole, Śląsk 

Jesteśmy producentami garaży blaszanych z Małopolski i oferujemy nie tylko ich standardowe realizacje, ale także dostosowane indywidualnie do naszych Klientów. Wykonując blaszaki, wykorzystujemy konstrukcję prostą i stabilną. Garaż składa się z metalowego szkieletu, a także poszycia z blachy ocynkowanej lub akrylowej. Możemy wykonać niestandardową konstrukcję z poszyciem akrylowym i dodatkami w postaci drzwi, okien czy bram uchylnych, ponieważ wszystko zależy od tego, czego aktualnie potrzebuje nasz Klient. Nasze blaszaki dostosowujemy również pod kątem barwy blachy, wzorując się paletą kolorów RAL. 

Jaki blaszak wybrać? Wymiary garaży blaszanych firmy Marmet 

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór garaży blaszanych w standardowych rozmiarach. Na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik znajduje się podział na województwa, a w nim umieszczona została szczegółowo rozpisana tabela z wymiarami blaszaków oraz cenami. Jeśli chcesz kupić blaszak o wymiarach 5 x 7 m i mieszkasz w Katowicach, to koszt garażu wyniesie około 5990 zł. Mieszkańcy Opola za blaszak o tych samych wymiarach zapłacą około 6040 zł. Natomiast Klienci zamieszkujący województwo dolnośląskie za garaż o wymiarach 5 x 7 m zapłacą około 6150 zł. Ceny te obejmują standardowe realizacje naszych konstrukcji, a wraz z zamówieniem dodatkowych elementów, np. drzwi lub okien kwota jest ustalana indywidualnie. Ceny są regularnie uaktualniane na stronie, jednak w celu ostatecznej informacji o koszcie za garaż blaszany naszej produkcji, zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną.