Garaże blaszane – montaż podkarpacie

Od lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych i doskonale znamy się na tym, co robimy. Nasza siedziba mieści się w województwie małopolskim, jednak blaszaki, które wytwarzamy, sprzedajemy na terenie całej Polski. Cechuje nas precyzja wykonania, wysoka jakość oraz otwartość na potrzeby Klientów. 

Montaż blaszaków na Podkarpaciu

Wiele naszych realizacji związanych z produkcją garaży blaszanych wytwarzamy dla naszych Klientów mieszkających na Podkarpaciu, a więc m.in. w Dębicy, Jaśle, Kolbuszowej, Krośnie, Mielcu, Przemyślu, Tarnobrzegu, Rzeszowie, Stalowej Woli czy Sanoku. Produkcja samych blaszaków odbywa się w naszej siedzibie w województwie małopolskim, ale nie jest dla nas problemem transport oraz montaż garażu w innym województwie. Realizujemy wiele zleceń na terenie całego kraju. Nasze garaże zajmują miejsce m.in. w województwie dolnośląskim, opolskim, świętokrzyskim, pomorskim oraz lubelskim. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie nasi Klienci potrzebują wysokiej jakości produktów, wykonanych z dbałością o najmniejszy szczegół.

Ile kosztuje garaż blaszany na Podkarpaciu?

Cena garażu blaszanego zależna jest w dużej mierze od zmiany ceny surowców, a także od rodzaju realizacji – standardowej bądź bardziej zaawansowanej z występowaniem m.in. drzwi wejściowych, otworów okiennych czy blachy akrylowej. Na naszej stronie internetowej zamieszczony jest cennik, w którym znajdują się orientacyjne ceny za poszczególne rozmiary blaszaków. Jeśli mieszkasz w Przemyślu i chcesz zakupić garaż blaszany o wymiarach 3×5 m to poniesiesz koszt w wysokości około 2950 zł. Blaszak o wymiarach 4×6 m wynosi około 4300 zł, natomiast 5×7 m około 6700 zł. Bardzo często wybierany przez naszych Klientów garaż blaszany w kształcie kwadratu o wymiarach 6×6 m, który w województwie podkarpackim będzie kosztował około 6800 zł. Cena zawiera wykonanie naszego produktu wedle zamówienia Klienta, transport pod podany adres, a także montaż we wskazanym miejscu. 

Garaże z Małopolski na Podkarpaciu 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych Klientów naszymi garażami blaszanymi, konstrukcjami stalowymi, bramami garażowymi oraz wiatami blaszanymi do zapoznania się z naszą ofertą i wykonanymi realizacjami. Jesteśmy otwarci na pomoc i doradę dla każdego, kto zastanawia się nad ostatecznym wyborem naszych produktów. Służymy pomocą poprzez wiadomość e-mail, formularz kontaktowy znajdujący się na stronie internetowej, a także drogą telefoniczną. Zapraszamy!