Garaże blaszane – montaż i dostawa do Katowic

Jeśli jesteś z Katowic lub okolic i marzysz o idealnym blaszaku na swoją posesję, to doskonale trafiłeś. Jesteśmy producentami garaży blaszanych, wiat blaszanych, bram garażowych oraz kojców. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie, a nasza oferta jest rozbudowana i dostosowana do rozwiązań na każdą kieszeń. Transport oraz montaż garażu blaszanego wykonujemy w cenie samego garażu, dlatego Twoje miejsce zamieszkania nie musi być przeszkodą w złożeniu u nas zamówienia.

Przeznaczenie blaszaka – kiedy mogę go wykorzystać?

Odpowiedź na to pytanie, w zależności od preferencji kupujących, jest różna. Wiele osób wykorzystuje go jako miejsce parkingowe dla swojego samochodu, część osób przechowuje w nim maszyny i sprzęty ogrodnicze, jeszcze inny traktują go jako schowek na rowery, narzędzia lub nieużytkowane domowe przedmioty. Ile osób, tyle rozwiązań i pomysłów. Jedno jest pewne, garaż blaszany to idealne miejsce, które okazuje się być niezbędne zarówno na placu budowy, jak i już podczas codziennego funkcjonowania.

Garaże blaszane – Katowice i okolica

Nasze działania realizujemy na terenie całej Polski, w tym także Katowic oraz okolicznych miejscowości, m.in.: Tychy, Oświęcim, Bielsko-Biała, Gliwice, Rybnik, Częstochowa. Często montaż blaszaków wykonujemy w dzielnicach Katowic, m.in.: Bogucice, Koszutka, Dąbrówka Mała, Muchowiec, Józefowiec, Zadole, Stara Ligota lub Dąb. Realizujemy liczne zlecenia na standardowe garaże blaszane, których wymiary są następujące: 3×5 m, 4×6 m oraz 6×6 m. Realizacja standardowych blaszaków obejmuje wykonanie bramy dwuskrzydłowej, spadu do tyłu, konstrukcji z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym oraz wykonanie z blachy ocynkowanej.

Koszt garażu blaszanego – województwo śląskie

Koszt standardowego garażu blaszanego o wymiarach 3×5 m wynosi 1950 zł, blaszak 4×6 m to kwota 2850 zł, a konstrukcja blaszana 6×6 m kosztuje 4350 zł. Transport oraz montaż garażu blaszanego jest w cenie, dlatego bez ukrytych kosztów możesz cieszyć się nabyciem nowej zabezpieczonej powierzchni na swojej posesji.

Postaw na producentów blaszaków z wieloletnim doświadczeniem. Wybierz profesjonalizm z firmą Garaże Marmet!

Zapraszamy do kontaktu!