Garaże blaszane – cennik jesień 2021

Jesteśmy doświadczonym producentem garaży blaszanych, wiat garażowych, konstrukcji stalowych oraz kojców dla psów. Specjalizujemy się w swojej branży i doskonale znamy potrzeby rynku, dlatego przykładamy wszelkich starań, aby sprostać panującym trendom. Nasza oferta obejmuje produkcję blaszaków wykonywanych z blachy trapezowej, akrylowej lub ocynkowanej. Swoje produkty dystrybuujemy na teren całej Polski, ale również do naszych południowych sąsiadów, czyli na Słowację. Ceny naszych produktów są konkurencyjne i w przypadku garaży blaszanych uwzględniają już transport i montaż. 

Od czego zależy cena blaszaka?

Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowo rozpisany cennik uwzględniający ceny wielu standardowych wymiarów blaszaków. Podane kwoty są orientacyjne, ponieważ ze względu na dynamicznie zmieniające się koszty surowców, ceny blaszaków mogą się nieco różnić od tych, które są przedstawione w zakładce Cennik.

Ile kosztuje garaż blaszany?

Cena blaszaka uzależniona jest od wielu aspektów, jednak biorąc pod uwagę standardowe wykonanie garażu o wymiarach 4×6 m w okolicach Bydgoszczy cena wyniesie około 4350 zł, natomiast garaż o tych samych rozmiarach w Gdyni będzie kosztował około 4400 zł. Garaż blaszany o wymiarach 3×4 m w Suwałkach będzie kosztował około 3000 zł, natomiast w Nowym Sączu wyniesie około 2800 zł. Coraz częściej wybierany blaszak o wymiarach 6×6 m zamawiamy w Legnicy, będzie kosztował około 7000 zł, natomiast w Kołobrzegu około 7100 zł. Rozbieżności cen nie są diametralne, jednak nie co się od siebie różnią w zależności od miejsca zamieszkania naszych Klientów. Dodatkowo ogólne ceny rynkowe surowców oddziałują na cenę ostateczną garaży blaszanych. 

Skontaktuj się z nami i zapytaj o cenę

Na naszej stronie internetowej w zakładce Kontakt znajduje się formularz zgłoszeniowy, który daje możliwość bezpośredniego zadawania pytań i wysłania go do nas. Na Twoje pytania odpowiemy również w wiadomości SMS, e-mail lub telefonicznie. Napisz do nas lub zadzwoń i przedstaw nam wizję na swój wymarzony garaż.