Garaż z blachy – Kraków i okolice

Specjalizujemy się w produkcji garaży blaszanych, bram garażowych oraz wiat blaszanych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam ciągle się rozwijać, poszerzać swoje możliwości oraz preferencje i skupiać się na potrzebach naszych Klientów.

Garaż z blachy – Kraków i okolice

Produkowane przez nas garaże blaszane cieszą się popularnością wśród mieszkańców Małopolski, w tym Krakowa i pobliskich miejscowości, np.: Wieliczka, Gdów, Niepołomice, Skawina czy Chrzanów. Wiele osób mieszkających w krakowskich dzielnicach, m.in.: Kazimierz, Stare Miasto, Dębniki, Łagiewniki, Płaszów, Przylasek Rusiecki, Prokocim, Bieżanów czy Kleparz, decydują się na posiadanie w swoich ogrodach garażu blaszanego. Często są im niezbędne jako miejsca parkingowe dla swoich pojazdów czy maszyn, ale także w celu przechowywania rowerów, narzędzi lub wielu przedmiotów gospodarstwa domowego. Cieszymy się, że produkowane przez nas garaże blaszane znajdują się na Waszych posesjach i spełniają swoje liczne funkcje.

Oferta garaży blaszanych – Małopolska

Do tradycyjnej realizacji zalicza się bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, blachę ocynkowaną oraz konstrukcję z kątników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym. Najczęściej wybierane przez naszych Klientów garaże mieszczą się w standardowych wymiarach, a więc 3×5 m, 4×6 m, 6×6 m. Garaż o wymiarach 3×5 m w województwie małopolskim kosztuje 1880 zł, 4×6 m to kwota w wysokości 2800 zł, natomiast garaż 6×6 m to koszt 4200 zł. Oczywiście oprócz standardowego wyposażenia garażu możliwe są także dodatkowe elementy, do których zaliczają się m.in.: drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, blacha akrylowa, konstrukcja z profili zamkniętych lub wzmocnionych. Transport oraz montaż garaży blaszanych na terenie całego kraju wykonujemy w cenie.

Skontaktuj się z fachowcami w swojej branży

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawieniem swoich preferencji dotyczących wymarzonego blaszaka. Wszelkich informacji udzielamy poprzez formularz na naszej stronie, wiadomość e-mail, SMS, telefonicznie oraz poprzez social media.

Zapraszamy!