Garaż z blachy – ile kosztuje?

Garaże blaszane są świetnym rozwiązaniem na zyskanie dodatkowej zakrytej przestrzeni obok domu, biura czy innego budynku. Sprawdza się on doskonale o każdej porze roku, chroniąc umieszczone w nim przedmioty przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi zimą, jak i latem. To właśnie blaszak bardzo często wykorzystywany jest jako miejsce parkingowe dla samochodu, schowek na wszelkiego rodzaju maszyny, urządzenia czy przedmioty gospodarstwa domowego. To świetna inwestycja na lata, która może zostać wykorzystana na wiele sposobów. 

Zalety posiadania blaszaka 

Garaż blaszany to wiele możliwości i rozwiązań zawarte w jednym obiekcie. Blaszaki, które produkujemy, w znacznym stopniu są użytkowane jako miejsce postojowe dla samochodów, ale także świetnie sprawdzają się jako pomieszczenie na rowery, quady, zabawki, meble ogrodowe, narzędzia, maszyny, a także narty czy sanki. Garaż swoją niezastąpioną funkcję spełnia również podczas budowy domu, kiedy jest doskonałym punktem przechowywania wszelakich niezbędnych przedmiotów. Jego konstrukcja i montaż sprawiają, że istnieje możliwość przeniesienia go w inne miejsce. Taka opcja jest z pewnością wyjątkową zaletą, która góruje nad garażem murowanym. Dodatkowo garaże blaszane można zakupić w dowolnych rozmiarach i kolorach za bardzo konkurencyjną cenę. 

Różnorodność w wyborze wymarzonego blaszaka z firmą Garaże Marmet

Jako producenci blaszaków oferujemy dla każdego z naszych Klientów różnorodne wielkości, kolory oraz wykończenia garaży blaszanych. Wiemy, że wielu naszych Odbiorców potrzebuje tej konstrukcji w różnych odsłonach, w zależności od dostępnego miejsca, jak również preferencji i gustu. W związku z tym niezależnie czy mieszkasz w Nysie, Ełku, Gorzowie Wielkopolskim, Bydgoszczy, Radzyniu Podlaskim, Zamościu, Opolu czy Piotrkowie Trybunalskim możesz wybrać dowolny, wymarzony garaż blaszany naszej produkcji. Wytwarzamy wysokiej jakości blaszaki o różnorodnych rozmiarach. Nasze standardowe propozycje wypisane w Cenniku na stronie internetowej to m.in. blaszak 3×7 m w województwie mazowieckim, którego koszt wynosi około 4100 zł, w województwie opolskim to około 4050 zł, a w województwie pomorskim – około 4150 zł. Często zamawiany przez naszych Klientów garaż blaszany o wymiarach 6×6 m w województwie małopolskim to koszt około 6850 zł, w województwie warmińsko-mazurskim występuje w cenie około 7100 zł, a w województwie świętokrzyskim ten sam blaszak będzie kosztował około 6800 zł. Jeśli interesują Cię inne wymiary blaszaków lub chciałbyś zapoznać się z cennikiem produktów dla swojego województwa, zapraszamy do kontaktu!