Garaż blaszany na wymiar – woj. zachodniopomorskie 

Garaże blaszane od lat cieszą się ogromną popularnością i są świetnym rozwiązaniem w bardzo konkurencyjnej cenie. Blaszaki zapewniają dodatkową powierzchnię zamkniętą, w której można przechowywać różnorodne przedmioty, urządzenia czy maszyny. Garaże powstają z najwyższej jakości materiałów. W zależności od potrzeb i preferencji sprzedajemy garaże blaszane o standardowych wymiarach lub wykonywanych na indywidualne zamówienie. Standardowa realizacja obejmuje: blachę ocynkowaną, bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, konstrukcję z kątowników zimno giętych, malowanych lakierem podkładowym. W dodatkowej opcji możliwe są natomiast m.in. otwory okienne, drzwi wejściowe lub podwyższenie

Tanie garaże na dowolny wymiar – producent z Małopolski 

Często pada pytanie „Ile kosztuje garaż blaszany?”. Od razu odpowiadamy, że cena zależna jest od wielu czynników, do których zalicza się m.in. wymiary blaszaka, jego realizację standardową lub z dodatkowymi elementami, a także miejsce dostarczenia i zamontowania. Biorąc pod uwagę województwo zachodniopomorskie, przedstawimy kilka wymiarów blaszaków wraz z cenami, które w obecnych czasach niestety mogą w szybkim czasie ulec zmianie ze względu na zmienne ceny surowców. Jeśli mieszkasz w Koszalinie, Szczecinie, Kołobrzegu, Nowogardzie, Dębnie, Drawsku Pomorskim, Międzyzdrojach lub Golczewie i interesując Cię blaszaki o wymiarach 2 x 7 m, 3 x 3 m, 4 x 5 m lub 5 x 7 m to będziesz musiał zapłacić za nie kolejno około 3600 zł, około 2770 zł, około 3520 zł oraz około 6250 zł. Wśród naszych bestsellerów nie brakuje także blaszaków o wymiarach 6 x 6 m oraz 7 x 8 m. Dla mieszkańców województwa zachodniopomorskiego koszt takich garaży w podstawowej wersji wyniesie kolejno około 6250 zł oraz około 8600 zł. 

Garaże z Małopolski – wysoka jakość, terminowość, dbałość o detale 

W naszej ofercie oprócz garaży blaszanych mamy również bramy garażowe, wiaty blaszane, kojce dla psów oraz różnorodne konstrukcje stalowe. U nas każdy znajdzie coś dla siebie w atrakcyjnej cenie. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji poprzez formularz kontaktowy znajdujący się na naszej stronie internetowej, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Oprócz wyceny chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.