Garaż blaszany na wymiar – woj. lubuskie  

Od kilku lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych. Swoją siedzibę mamy na południu Polski, jednak nasze wyroby trafiają do Klientów na terenie całego kraju. Blaszaki produkujemy jedynie z najwyższej jakości surowców, aby mogły one posłużyć naszym Klientom przez długie lata i spełniać swoją funkcję jak najlepiej. 

Jak powstaje garaż blaszany? 

Pierwszym etapem jest złożenie zamówienia przez Klienta, w którym umieści on wszelkie niezbędne informacje dotyczące samego blaszaka. Bardzo ważne jest określenie wielkości tego garażu, rodzaju dachu, rodzaju bramy, poszycia garażu oraz miejsca, do którego trzeba będzie dostarczyć elementy garażu i zamontować go. Po ustaleniu wszelkich szczegółów przystępujemy do działania, a nasze garaże blaszane wykonujemy według gotowych, standardowych wzorów lub na podstawie indywidualnej specyfikacji przekazanej od Klienta. 

Ile kosztuje garaż blaszany w województwie lubuskim?

Jesteś mieszkańcem Zielonej Góry, Kostrzyna nad Odrą, Gorzowa Wielkopolskiego, Świebodzina lub Słubic i szukasz rzetelnego producenta blaszaków? Doskonale trafiłeś! Podczas dokonywania takich inwestycji nie sposób nie wspomnieć o kosztach, które będziesz musiał ponieść, dlatego na podstawie blaszaków o najczęściej zamawianych rozmiarach przedstawimy Ci rozpiskę cenową, która oczywiście może ulec zmianie nawet z dnia na dzień. Takie sytuacje mogą wynikać z ciągle zmieniających się cen surowców, które wykorzystywane są do produkcji garaży blaszanych. A więc wśród naszych bestsellerów pojawiają się blaszaki o wymiarach 3 x 5 m, 5 x 7 m oraz 6 x 6 m. Biorąc pod uwagę takie rozmiary, jako mieszkaniec województwa lubelskiego musiałbyś zapłacić kolejno około 2890 zł, około 6150 zł oraz około 6190 zł. Ceny dotyczą realizacji standardowych, natomiast w przypadku dodatkowych usług np. drzwi wejściowych czy otworów okiennych ostateczna cena ulega zmianie. 

Tanie garaże na zamówienie – indywidualne wymiary blaszaków 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem garażu blaszanego o indywidualnym wymiarze, skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją wizję. Dla nas to żaden problem! Z chęcią przygotujemy dla Ciebie personalizowane zlecenie, które spełni Twoje najśmielsze oczekiwania. Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub zadzwoń. Chętnie odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zapraszamy!