Garaż blaszany na wymiar – woj. łódzkie

Jesteśmy doświadczonym producentem garaży blaszanych o standardowych rozmiarach oraz wykonywanych na wymiar. Nasza oferta dotyczy blaszaków z blachy trapezowej, akrylowej lub ocynkowanej. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni profesjonalnie oraz indywidualnie. Garaże produkowane są na południu Polski, a dokładniej w województwie małopolskim. Mimo to nasze blaszaki znalazły swoich właścicieli na terenie całej Polski, a więc m.in. na Śląsku, Podkarpaciu, Pomorzu oraz w Wielkopolsce. Coraz częściej realizujemy zlecenia także poza granicami naszego kraju, np. na Słowacji. 

Tanie garaże na dowolny wymiar 

Garaże Marmet to inwestycja w wysokiej jakości blaszaki w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie mamy standardowe wymiary garaży blaszanych, ale także wykonamy dla Ciebie blaszak o dowolnych wymiarach. Ceny garaży blaszanych ze względu na ciągłe zmiany cen surowców również ulegają modyfikacjom, dlatego warto na bieżąco śledzić naszą stronę internetową. Ponadto przed dokonaniem zakupu zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi pracownikami. Rozmowa telefoniczna, wiadomość przez formularz kontaktowy lub osobiste spotkanie sprawią, że dowiesz się wszelkich szczegółów o obecnie obowiązującej cenie, a wtedy masz gwarancję zrobienia dobrych i świadomych zakupów. 

Ile kosztuje blaszak w województwie łódzkim?

Cena garaży blaszanych zależna jest od rozmiarów oraz rodzaju realizacji, a więc czy jest ona standardowa, czy też posiada dodatkowe elementy do wykonania. Wśród najczęściej kupowanych blaszaków znajdują się m.in. garaże o wymiarach 3 x 5 m, 4 x 6 m oraz 5 x 7 m. Takie garaże blaszane w standardowej realizacji to kolejno koszt w wysokości około 2860 zł, około 3860 zł oraz około 6040 zł. Oczywiście bardzo często zamawiane są także blaszaki o wymiarach 3 x 3 m, których koszt wynosi około 2670 zł, a także garaże 3 x 7 m za około 3610 zł. Zaznaczamy, że wszystkie ceny podane w tym artykule, a także na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik mogą z dnia na dzień ulec zmianie ze względu na zmienne koszty cen surowców. W związku z tym, zanim podejmiesz decyzję o zakupie, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail, SMS, formularz kontaktowy czy rozmowę telefoniczną i zapytaj o dokładną cenę oraz wszystkie możliwe rozwiązania. Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Zapraszamy!