Garaż blaszany na Śląsk 

Jeśli mieszkasz na Śląsku i szukasz wysokiej jakości blaszaka, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Jesteśmy wieloletnim producentem garaży blaszanych, wiat blaszanych, bram garażowych oraz kojców dla psów, a także wielu innych konstrukcji stalowych. Swoją siedzibę mamy w województwie małopolskim, jednak nasze produkty dystrybuujemy na terenie całego kraju. Nasze garaże blaszane możecie znaleźć na Pomorzu, Lubelszczyźnie czy Mazowszu, ponieważ dostarczamy je wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. 

Producent blaszaków z Małopolski – montaż na Śląsku 

Od lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, które następnie transportujemy i montujemy na terenie Polski, w tym bardzo często również na Śląsku, m.in.: w Tychach, Rybniku, Chorzowie, Mysłowicach, Piekarach Śląskich, Zawierciu, Mikołowie, Pszczynie, Bieruniu, Szczyrku czy w Krzanowicach. Realizujemy blaszaki w podstawowych wymiarach, jak i na specjalne zamówienie. Nasza standardowa produkcja obejmuje bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, konstrukcję z kątowników zimno giętych malowaną lakierem podkładowym oraz blachę ocynkowaną. Dodatkowe usługi, jakie możemy zrealizować na specjalne życzenie Klienta to np.: drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, konstrukcję z profili zamkniętych lub wzmocnionych oraz blacha akrylowa. Każda z takich opcji podlega osobnej wycenie. 

Ile kosztuje garaż blaszany?

Ze względu na niestabilne ceny surowców, ceny garaży blaszanych mogą w szybkim czasie ulegać zmianom. Szczegółowa wycena możliwa jest po bezpośrednim kontakcie telefonicznym z naszym biurem. Cennik znajdujący się na naszej stronie internetowej jest cennikiem orientacyjnym, przedstawiającym prawdopodobne ceny blaszaków na terenie całej Polski. Biorąc pod uwagę aktualny stan cen, za garaże blaszane o wymiarach 4 x 4 m, 5 x 7 m, 6 x 6 m oraz 7 x 6 m w województwie śląskim nasi Klienci zapłacą kolejno około 3530 zł, około 6160 zł, około 6340 zł oraz około 6940 zł. Ceny różnią się również w zależności od województwa, w którym mieszkasz. Jeśli jesteś zainteresowany innymi wymiarami w innym województwie, zapraszamy Cię na naszą stronę internetową. W zakładce Cennik zostały rozpisane wszystkie województwa wraz z podziałem na konkretne wymiary możliwych do zakupu garaży blaszanych. Zapraszamy!