Garaż blaszany – montaż na śląsku

Garaże blaszane od wielu lat dominują na rynku, a ich ciągła sprzedaż zmienia się jedynie pod kątem panujących trendów. Blaszaki spełniają wiele funkcji, jednak najczęściej są kupowane w celu zainwestowania w zabezpieczone miejsce parkingowe dla samochodów, schowek na narzędzia, maszyny, sprzęty, urządzenia, rowery lub meble ogrodowe. Wiele zastosowań garaży blaszanych sprawia, że inwestycja w nie zawsze jest bardzo dobrym rozwiązaniem. 

Blaszaki z Małopolski – standardowe oraz niestandardowe wymiary garaży

Od wielu lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych, bram garażowych, wiat blaszanych, konstrukcji stalowych czy kojców dla psów. Swoją siedzibę ulokowaliśmy w Małopolsce i to właśnie tutaj wykonujemy dla Was każdą realizację. Od podstaw przykładamy wszelkich starań, aby każdy element został odpowiednio przygotowany i zamontowany, a całość blaszaka prezentowała się doskonale. Dbamy o wysoką jakość blachy oraz wszelkich elementów, których używamy podczas produkcji. Przygotowujemy dla Was garaże nie tylko o standardowych wymiarach, ale także tych niestandardowych, na specjalne życzenie. 

Produkcja blaszaków w Małopolsce – montaż na Śląsku

Każdy garaż blaszany powstaje w województwie małopolskim, jednak znaczna część naszych realizacji zostaje przez nas dostarczona na Śląsk. To właśnie w województwie śląskim wiele osób zdecydowało się na montaż blaszaka naszej produkcji. Garaże blaszane, których jesteśmy producentami, swoje miejsce znalazły już m.in. w miejscowości: Koziegłowy, Sośnicowice, Krzanowice, Strumień, Łazy, Kalety, Szczekociny, Poręba czy Wojkowice. Nasze garaże, pomimo iż wyprodukowane w Szyku, w gminie Jodłownik, swoje miejsce znalazły również w mniejszych miejscowościach województwa śląskiego, co bardzo nas cieszy.

Ile kosztuje garaż blaszany na Śląsku?

Ceny blaszaków ciągle ulegają zmianie, ponieważ ceny surowców są bardzo niestabilne. Podane przez nas kwoty na naszej stronie internetowej są kosztami orientacyjnymi. Każdy, kto chciałby otrzymać prawidłową i szczegółową wycenę, powinien skontaktować się z naszą firmą, w której otrzyma wszelkie niezbędne informacje. Jeśli chciałbyś zakupić blaszak o wymiarach 5×6 m to zapłacisz za niego około 5540 zł. Osoby, które widzą w swoim ogrodzie garaż blaszany 5×7 m, będą musiały ponieść koszt w wysokości około 6160 zł. Natomiast dla miłośników obszernych powierzchni, którzy marzą o blaszaku 7×8 m, koszt takiego garażu wyniesie około 8440 zł. Wszelkie szczegółowe informacje otrzymasz podczas rozmowy telefonicznej, poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub poprzez social media. Zapraszamy!