Garaż blaszany – montaż na Mazurach

Jesteśmy producentem garaży blaszanych, a swoją siedzibę mamy w Małopolsce. Pomimo to realizujemy mnóstwo projektów na blaszaki dla Klientów z całego kraju. Skupiamy się na kompleksowym zleceniu, które przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. Zapewniamy jakościowe garaże blaszane, ich transport oraz montaż na terenie Polski. 

Montaż garaży blaszanych na Mazurach 

Jeśli mieszkasz na Mazurach i szukasz garażu blaszanego, oferujemy dla Ciebie wysokiej jakości blaszaki, które wykonane w Małopolsce dostarczymy do Ciebie wszędzie tam, gdzie zaistnieje taka potrzeba. Realizujemy transport na terenie całego kraju, dlatego dotrzemy również m.in. do Olsztyna, Ostródy, Szczytna, Mrągowa czy Nidzicy, ale także mniejszych miejscowości tj. Lubawy, Olsztynki, Barczewa, Mikołajek, Wielbarku czy Bisztynki. 

Ile kosztuje garaż blaszany na Mazurach? 

Zmiany cen naszych garaży blaszanych uzależnione są od niestabilnych i zmiennych cen surowców. Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowo rozpisany cennik, który regularnie jest aktualizowany, jednak w celu otrzymania potwierdzonej informacji o cenie blaszaka w konkretnych wymiarach zapraszamy do kontaktu. Obecnie jednak za garaż blaszany montowany w województwie warmińsko-mazurskim o wymiarach 3 x 7 m trzeba będzie zapłacić około 3980 zł. Blaszak 5 x 7 m wyniesie około 6500 zł, a 7 x 7 m to kwota w wysokości około 8060 zł. Podane przybliżone ceny blaszaków obejmują realizację standardową, jeśli jednak chciałbyś zainwestować w dodatkowe usługi, jak np. drzwi wejściowe, otwory okienne lub zastosowanie konstrukcji z profili zamkniętych bądź wzmocnionych, ostateczna cena wzrośnie. 

Blaszaki z Małopolski dostępne w całej Polsce 

Jako producenci garaży blaszanych oferujemy konkurencyjne ceny oraz świetną jakość blaszaków, które dostarczamy do naszych Klientów na terenie całego kraju. Wykonujemy konstrukcje blaszane w wielu rozmiarach, dzięki czemu każdy z naszych Odbiorców znajdzie coś dla siebie. Jeśli masz pytania dotyczące naszych produktów, skontaktuj się z nami! Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące Cię tematy.