Garaż blaszany, a granica działki

Pamiętaj o odległościach

Stawiając dom musimy przejść przez gąszcz procedur i dokumentacji. Skontaktować się z niejednym urzędnikiem, spotkać się z geodetą, projektantem. Ilość spraw do załatwienia może przytłoczyć, ale dobrze, że wokół jest pełno fachowców, którzy znają się na rzeczy i chętnie służą pomocą. Pomierzą, wypełnią, zaprojektują, zaangażują, doradzą. Wyznaczą miejsce gdzie może stać Twój dom. Pamiętając o zachowaniu odpowiedniej odległości od drogi, od sąsiadów, od instalacji.

Korzystaj z pomocy fachowców

Radząc się specjalistów w swej dziedzinie, oszczędzimy czas i pieniądze. Dlatego wybierając garaż blaszany, zgłoś się do nas, a my pomożemy Ci w zrealizowaniu Twoich planów. Wymierzymy, zaprojektujemy, wyprodukujemy, dostarczymy i zamontujemy. Abyś mógł cieszyć się schowkiem na ulubione przedmioty. Czy planujesz chować w garażu rowery, sprzęty ogrodowe, czy samochody, dobierzemy odpowiedni rozmiar konstrukcji stalowej do Twoich potrzeb. Stawiając garaż blaszany należy trzymać się zasad podobnych jak w przypadku budowania domu. Obiekt stawiany powinien być usytuowany w odległości od granicy działki nie mniejszej niż 4 m – od strony ściany z oknem, drzwiami, która jest zwrócona w stronę tej granicy, 3 m – gdy ściana budynku nieposiadająca okna, drzwi zwrócona jest w stronę granicy. Musimy pamiętać także o odległości od drogi. Najkrótsza odległość wynosi 6 metrów – w przypadku drogi gminnej.

Co powiesz na garaż przylegający do budynku mieszkalnego?

Możemy wybrać jeszcze inną opcje postawienia garażu. Nie zajmując się liczeniem odległości od budynków, możemy garaż postawić bezpośrednio przy granicy działki. „Blaszak” musi wówczas przylegać całą swoją powierzchnią jednej ze ścian do ściany budynku już istniejącego.
Dużo procedur, dużo przepisów i dużo opcji. Zgłoś się do naszej firmy, pomożemy dobrać odpowiednie rozwiązanie, idealne dla Ciebie.