Firma Marmet – producent garaży blaszanych

Jesteśmy bezpośrednim producentem garaży blaszanych, które montujemy od Pomorza aż po Tatry. Od lat stawiamy na wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, a także na terminowość, która świadczy o szacunku do naszych Odbiorców. Cieszymy się, że już od tylu lat jesteśmy na rynku i realizujemy kolejne swoje cele i założenia.

Bramy garażowe, wiaty, hale, konstrukcje stalowe na miarę Twoich potrzeb z firmą Marmet

Specjalizujemy się w produkcji nie tylko garaży blaszanych, ale także bram garażowych, wiat, hali, kojców dla psów czy innych konstrukcji stalowych. Cechuje nas gwarancja wysokiej jakości produkowanych konstrukcji, jak i materiałów niezbędnych do wyprodukowania blaszaków. Nasze produkty wykonujemy wedle ustalonych standardowych wzorców bądź na podstawie indywidualnej specyfiki naszych Klientów. Realizowane przez nas zlecenia sprzedajemy na terenie całej Polski, zarówno w województwie małopolskim, gdzie posiadamy swoją główną siedzibę, jak i m.in. w województwie śląskim, mazowieckim, lubuskim, kujawsko-pomorskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim czy lubelskim. Cena za garaż blaszany uwzględnia także koszt transportu i montażu, co z pewnością pozwala nam być bardzo konkurencyjną firmą na rynku.

Wymarzony garaż blaszany z firmą Marmet – wybierz kolor idealny

Nasza firma stawia wymagania Klientów na pierwszym miejscu, dlatego w swojej ofercie posiadamy możliwość wyboru koloru z palety barw, która zostanie użyta do produkcji blaszaka. Jako producenci blaszaków posiadamy możliwość wyboru kolorystyki, która idealnie skomponuje się z otoczeniem. Wśród dostępnych odcieni występują m.in.: biały, brąz, ceglasty, grafit, niebieski, a nawet bordo czy miętowy. Szeroki wybór z pewnością pozwoli na podjęcie odpowiedniej decyzji.

Stale rosnąca popularność garażu z blachy

Nieustannie poszerzamy swój asortyment i aktualizujemy swoją ofertę, aby nasi Klienci mogli w pełni wykorzystać potencjał garażu blaszanego. To właśnie ten typ pomieszczenia z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, ponieważ blaszak jest niezwykle praktyczny, wygodny w utrzymaniu, posiada wiele zastosowań, a jego cena w porównaniu z możliwymi funkcjami jest konkurencyjnie niska. Jeśli jeszcze nie zapoznałeś się z naszą ofertą, zapraszamy Cię do rozgoszczenia się na naszej stronie internetowej.