Dodatki i akcesoria w garażu blaszanym

Garaże blaszane nie od dzisiaj są bardzo popularną konstrukcją, którą można postawić obok domu, na działce, w ogrodzie lub obok budynku firmowego. To doskonała inwestycja na długie lata, która spełnia wiele funkcji i często okazuje się niezbędna. Może spełniać zadania miejsca parkingowego, ale także schronienia na narzędzia czy maszyny oraz inne przedmioty gospodarstwa domowego. 

Co zawiera standardowy garaż blaszany?

Standardowa realizacja garażu blaszanego obejmuje produkcję oraz montaż i transport blaszaka, który składa się z bramy dwuskrzydłowej, spadu do tyłu, konstrukcji z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym oraz blachy ocynkowanej. Każdy element wykonywany jest z należytą starannością z najwyższej jakości blachy. 

Dodatkowe usługi – stwórz swój wymarzony blaszak

Osobnej wycenie podlegają dodatkowe usługi, które obejmują drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, konstrukcja z profili zamkniętych lub wzmocnionych, okucia, a także kotwiczenie, profil oraz malowanie farbą antykorozyjną. Jako producenci oferujemy szeroki zakres uzupełniających prac oraz dodatków, które dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. 

Złóż zamówienie na garaż blaszany 

Na naszej stronie internetowej w zakładce Zamówienie znajduje się odpowiednio opracowany formularz, w którym zawarte są podstawowe zagadnienia związane z produkcją garażu blaszanego. Uzupełniając w nim informacje dotyczące rodzaju dachu, szerokości oraz długości, poszycia, miejsca, jak również ilości bram uchylnych do góry, podwyższenia garażu lub dodatkowych drzwi z tyłu bądź boku garażu dajesz nam jasny sygnał, o jakim garażu marzysz. Po otrzymaniu takiej wiadomości gwarantujemy niezwłoczny kontakt naszego pracownika, z którym zostaną ustalone szczegóły zlecenia oraz data montażu. Jeśli nie jesteś pewien, jak wyglądać ma Twój garaż blaszany, skontaktuj się z nami telefonicznie. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych porad, które pomogą Ci w podjęciu ostatecznej decyzji. Przedstawimy wszelkie za i przeciw oraz wspólnie przeanalizujemy powierzchnię blaszaka, która będzie dla Ciebie najkorzystniejsza.