Co zawiera cena za garaż blaszany?

Podjęcie decyzji o nabyciu garażu blaszanego często w dużej mierze związane jest z kosztem jego zakupu. Jako producenci blaszaków oraz innych konstrukcji stalowych w swojej ofercie mamy wiele różnych modeli garaży, które różnią się od siebie nie tylko wielkością, ale także innymi dodatkowymi elementami.

Co obejmuje standardowa realizacja?

Każdy z garaży blaszanych, które wykonujemy, w swoim standardzie posiada bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, konstrukcję z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym, a do produkcji zostaje wykorzystana blacha ocynkowana. Przykładamy wszelkich starań, aby każdy nasz produkt w swojej podstawowej wersji spełniał oczekiwania naszych Klientów i swoją funkcję realizował przez długie lata. Cena za garaż blaszany obejmuje nie tylko sam produkt, ale również transport i montaż na terenie całej Polski.

Garaż blaszany – za co zapłacę dodatkowo?

Koszty blaszaka wzrastają wraz z dodatkowymi rozwiązaniami. Drzwi wejściowe, podwyższenie, otwory okienne, blacha akrylowa bądź konstrukcja z profili zamkniętych lub wzmocnionych podlega osobnej wycenie i wpływa na zwiększenie kosztów nabycia garażu. Wykonujemy również kotwiczenie do podłoża naszych konstrukcji, jednak możliwe jest to jedynie za dodatkową opłatą. O chęci skorzystania z takiej usługi należy wcześniej powiadomić nas w wiadomości e-mail lub telefonicznie.

Wysokiej jakości garaże blaszane

Nasze garaże wykonujemy z wysokiej jakości blachy ocynkowanej, która doskonale sprawdza się w zmiennych warunkach atmosferycznych. Jest trwała i odporna na pojawiające się anomalia pogodowe. W naszej ofercie posiadamy także możliwość zamówienia blaszaka wykonanego z blachy akrylowej w dowolnym kolorze, który znajduje się w naszej palecie barw.

Produkujemy nie tylko garaże blaszane

Nasza firma od lat specjalizuje się w wielu zleceniach związanych z produkcją blaszaków w rozmiarach standardowych lub na wymiar. Ponadto zajmujemy się również wykonywaniem od podstaw bram garażowych, wiat blaszanych, konstrukcji stalowych oraz kojców dla psów. Każda nasza realizacja dostosowywana jest do potrzeb Klientów. W związku z tym, jeśli potrzebujesz produktu wykonanego na wymiar, skontaktuj się z nami i przedstaw swój problem.