Ceny garaży ulegną zmianie? 

Jesteśmy wieloletnim producentem garaży blaszanych, w związku z tym ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne na polskim rynku. Każdy nasz produkt wykonujemy z wielkim zaangażowaniem oraz dokładnością. Realizujemy zarówno standardowe zamówienia, jak i opracowujemy te na indywidualne zlecenie, dostosowując całą konstrukcję do wymagań i preferencji naszych Klientów. 

Wzrost cen garaży blaszanych – skąd wynika ta podwyżka?

Nie da się przejść obok obecnej sytuacji obojętnie. Zawirowania na rynku surowców są ogromne. Każdego dnia mamy do czynienia z wahaniami i podwyżkami cen paliwa, gazu czy ropy, a ponadto liczne blokady i embarga mają ogromny wpływ na import stali, która wciąż drożeje, a tym samym wpływa na zwiększanie się cen produktów wytwarzanych właśnie ze stali. Jako producenci staramy się utrzymywać ceny na stabilnym poziomie, a ich obecna sytuacja przedstawiona jest na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik. To właśnie w tym miejscu znajduje się podział na poszczególne województwa, w których każdy rozmiar garażu został wyceniony. 

Ile kosztuje blaszak w 2022 roku? Tanie garaże blaszane – Kraków, Olsztyn, Poznań

Mieszkańcy Krakowa bardzo często są naszymi Klientami i decydują się oni na zakup garaży blaszanych w standardowych rozmiarach. Wśród bestsellerów nie zabrakło blaszaków 3 x 5 m oraz 6 x 6 m. Przy obecnych cenach takie wymiary blaszaków realizowane w standardowym wyposażeniu to koszty w wysokości około 2780 zł oraz około 6120 zł. Naszych produktów nie brakuje także w Olsztynie, gdzie najczęściej Klienci decydowali się na garaże o wymiarach 3 x 7 m, 4 x 6 m oraz 5 x 7 m. Podstawowe wykonanie garaży blaszanych o wspomnianych wymiarach to kolejno koszt w wysokości około 3620 zł, około 3780 zł oraz około 5930 zł.

Jeśli natomiast jesteś mieszkańcem Poznania i poszukujesz blaszaka w szybkim terminie realizacji w wymiarach 4 x 7 m, 6 x 6 m oraz 7 x 5 m to u nas znajdziesz takie produkty w następujących cenach: około 4320 zł, około 6190 zł oraz około 6090 zł. Jeśli jesteś z innych okolic Polski lub poszukujesz garaży blaszanych w innych rozmiarach, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej lub do kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania oraz podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.