Ceny garaży blaszanych – 4 kwartał 2022 

Czwarty kwartał to dla nas okres intensywnego przygotowywania różnorodnych zleceń. Każdego dnia realizujemy kolejne zamówienia, wśród których nie mogło zabraknąć garaży blaszanych, a także bram garażowych oraz kojców dla psów. Nasze produkty doskonale spełnią swoją funkcję szczególnie późną jesienią oraz zimą, kiedy cenne okazuje się miejsce parkingowe na samochody, maszyny lub inne urządzenia. Wiele osób przygotowuje także kojce dla psów, aby zapewnić swoim czworonogom godne warunki do przebywania na świeżym powietrzu również zimą.  

Ile zapłacę za garaż blaszany w czwartym kwartale 2022 roku?

Obecnie w Polsce wahania cen są na porządku dziennym, dlatego jak można się domyślić, ceny garaży blaszanych również w szybkim czasie ulegają zmianie. W związku z tym warto przed zakupem skontaktować się z nami i upewnić się o obecnie obowiązujących kwotach. Na naszej stronie internetowej znajduje się zakładka Cennik, w której szczegółowo rozpisaliśmy ceny blaszaków w zależności od ich wymiarów. Ceny te są regularnie przez nas odświeżane, jednak zanim zamówisz u nas swój wymarzony blaszak, zapytaj o cenę. Wtedy unikniemy nieprzyjemnych sytuacji, a kwestia cenowa będzie dla wszystkich jasna. 

Garaże blaszane na terenie całej Polski – cena za blaszak w standardowej realizacji 

Wśród naszych bestsellerów najczęściej występują blaszaki o wymiarach 2 x 7 m, 3 x 5 m, 4 x 4 m oraz 5 x 7 m. Jeśli jesteś mieszkańcem Piotrkowa Trybunalskiego, to za garaże o wcześniej wymienionych wymiarach zapłacisz kolejno około 3510 zł, około 2860 zł, około 3330 zł oraz około 6040 zł. Jako mieszkaniec Giżycka za garaże o poszczególnych rozmiarach zapłacisz kolejno około 3600 zł, około 2940 zł, około 3450 zł oraz około 6250 zł. Jeśli nasz garaż zakupi Klient, który mieszka w Gorzowie Wielkopolskim, to za wcześniej wymienione wymiary blaszaków zapłaci kolejno około 3480 zł, około 2890 zł, około 3350 zł oraz około 6150 zł. 

Marmet – garaże blaszane, wiaty blaszane, bramy garażowe, kojce dla psów 

W naszej ofercie oprócz wysokiej jakości garaży blaszanych posiadamy także wiaty blaszane, bramy garażowe oraz kojce dla psów. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie i w pełni profesjonalnie. Przykładamy wszelkich starań, aby zadbać o najmniejszy detal i przygotować każdą realizację na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasza praca jest doceniana przez Odbiorców, a grono naszych Klientów sukcesywnie się powiększa.