Ceny garaży blaszanych 2022

Jesteśmy producentami garaży blaszanych, dlatego nasze ceny są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne na polskim rynku. Stosujemy jedynie sprawdzone materiały od zaufanych dostawców, dlatego blaszaki, konstrukcje stalowe czy wiaty blaszane spełniają światowe normy. 

Ceny za garaż blaszany 

Od lat nie mamy nic do ukrycia, dlatego na naszej stronie internetowej posiadamy wyszczególniony cennik dla każdego województwa, w którym nasi Klienci mogą zapoznać się z orientacyjną ceną blaszaka w danym rozmiarze. Podawane kwoty są przybliżone, ponieważ ceny surowców są niestabilne i nieustannie się zmieniają. W związku z tym, jeśli jesteś zainteresowany ostateczną ceną za blaszak, skontaktuj się z nami. Przedstawimy Ci dokładną kwotę i ustalimy wszelkie niezbędne szczegóły. 

Garaże blaszane z Małopolski – zamów z dowozem na terenie całego kraju

U nas zamówisz typowy garaż blaszany z dowozem w dowolne miejsce w Polsce. W naszej ofercie posiadamy blaszaki o standardowych oraz niestandardowych wymiarach. Garaż blaszany dotyczący standardowej realizacji obejmuje np. bramę dwuskrzydłową, spad do tyłu, konstrukcję z kątowników zimno giętych malowanych lakierem podkładowym oraz wykonanie z blachy ocynkowej. Realizacje niestandardowe obejmują dodatkowo np. drzwi wejściowe, otwory okienne, podwyższenie, konstrukcję z profili zamkniętych lub wzmocnionych oraz użycie blachy akrylowej. Każdy ze wspomnianych elementów podlega dodatkowej wycenie. W związku z tym najlepszym rozwiązaniem jest kontakt z naszymi pracownikami i ustalenie, czego dokładnie ma dotyczyć zlecenie. Wtedy jesteśmy w stanie zaoferować wycenę całościowej realizacji. 

Ile zapłacę za garaż blaszany? 

Ceny garaży blaszanych uzależnione są w dużym stopniu od zmieniających się cen surowców, dlatego dostępne na naszej stronie internetowej kwoty są kwotami orientacyjnymi. Jeśli chcesz kupić i zamówić blaszak do Poznania to za garaż 4 x 6 m zapłacisz około 4140 zł, za 5 x 7 m cena wyniesie około 6420 zł, a za 7 x 6 m – około 7220 zł. W Kluczborku za blaszaki w tych samym wymiarach zapłacisz kolejno: około 4090 zł, około 6260 zł oraz około 7080 zł. Na Pomorzu za garaż 4 x 6 m trzeba zapłacić około 4160 zł, za blaszak 5 x 7 m około 6500 zł, a 7 x 6 m – około 7260 zł. Jeśli jesteś zainteresowany innymi wymiarami garażu blaszanego lub inną miejscowością, do której trzeba dostarczyć blaszak, zapraszamy do kontaktu!