Ceny garaży blaszanych – 2 kwartał 2022

Z roku na rok zapotrzebowanie na garaże blaszane nie słabnie. Realizując zamówienia dla kolejnych Klientów, odczuwamy nieprzerwanie, jak ważną rolę odgrywają w codziennym życiu. Począwszy od schowka na podstawowe narzędzia domowe czy ogrodowe, obiekt, który stanowi idealne miejsce do przechowywania różnych rzeczy związanych z budową domu, po miejsce, w którym garażujemy nasze samochodu. Ten niepozorny budynek potrafi mieć naprawdę szerokie zastosowanie w codziennym życiu. 

Wiosna 2022 – zajrzyj do cennika garaży blaszanych 

Firma Marmet jako prężnie działający producent garaży blaszanych na terenie całej Polski stara się trzymać w ryglach swoje cenniki. Ceny surowców i komponentów do produkcji blaszaków są ciągle rosnące i niestabilne. Mimo to robimy wszystko, aby Zamawiający nie odczuł podwyżek spowodowanych dostarczanymi do nas materiałami produkcyjnymi. Cennik podany na stronie internetowej, który przedstawia koszt za określony garaż blaszany wraz z montażem w danym województwie, został niedawno zaktualizowany, dlatego warto do niego zajrzeć i regularnie go obserwować. Każdy z naszych Klientów musi pamiętać, że obecnie obowiązujące ceny blaszaków mogą zmienić się z dnia na dzień.

Odwiedzimy Twoją miejscowość, skąd jesteś? Dostarczamy blaszak na miejsce 

Jesteśmy firmą z Małopolski, ale to nie znaczy, że obsługujemy tylko ten teren. Wręcz przeciwnie docieramy do każdego zakątka Polski. Jeśli jesteś mieszkańcem Gdańska i potrzebujesz standardowy garaż blaszany 7 x 6 m, chętnie przyjedziemy i zamontujemy go w cenie około 6850 zł. Garaż o wymiarze 5 x 5 m dla Klienta z Warszawy wyniesie około 4200 zł. Jeśli poszukujesz blaszaka małego o wymiarze 2 x 2 m i jesteś mieszkańcem Nysy, to jego koszt wyniesie Cię około 1940 zł. Natomiast najpopularniejszy garaż blaszany o wymiarze 3 x 5 m w Łodzi wyniesie około 2860 zł. 

Wybierasz swój blaszak już dziś

Tak więc nie czekaj! Już teraz zapraszamy Cię do składania zamówień w związku ze zbliżającą się wiosną 2022. To idealny czas, aby wraz z tym nadchodzącym okresem zrobić porządek w narzędziach, ogrodzie, na działce. Blaszak sprawdzi się także podczas często rozpoczynającego się na wiosnę budowania domu. Należy pamiętać, że ceny surowców do produkcji blaszaków są wielką niewiadomą, dlatego śpiesz się, gdyż cena Twojego wymarzonego garażu może się zmienić z dnia na dzień.