Cennik garaży blaszanych – grudzień 2021

Jako producenci garaży blaszanych zauważamy, że coraz więcej osób decyduje się na zakup blaszaka i montuje go na swojej posesji. Często nie kończy się na jednej sztuce. W obecnych czasach w każdym domu przeciętnie każda dorosła osoba posiada swój samochód, dlatego blaszaki są idealnym rozwiązaniem, które można zrealizować w szybkim czasie za bardzo korzystną kwotę. 

Ile będzie kosztował mnie garaż blaszany? 

Jesteśmy producentami z Małopolski, ale nasze garaże blaszane, a także konstrukcje stalowe lub wiaty blaszane znajdują się na terenie całej Polski. W związku z tym niezależnie, z jakiej jesteś miejscowości, wyprodukujemy dla Ciebie wymarzony garaż, przywieziemy oraz zamontujemy w wyznaczonym przez Ciebie miejscu. W ostatnim czasie wśród blaszaków, które najchętniej są zamawiane przez naszych Klientów, znajdują się garaże o wymiarach m.in.: 3×7 m, 4×4 m, 5×7 m oraz 6×6 m. W zależności od tego, w którym miejscu mieszkasz, cena ulega zmianie. Pochodząc np. z Zamościa, za wymienione wcześniej wymiary garaży zapłacisz kolejno: około 3960 zł, około 3760 zł, około 6420 zł oraz około 6620 zł. Jeśli mieszkasz w Łomży lub Suwałkach i szukasz blaszaka o podanych wcześniej wymiarach, to zapłacisz za nie: około 3980 zł, około 3780 zł, około 6500 zł oraz około 6660 zł. Natomiast mieszkańcy Nysy, Brzegu czy Olesna za podane wcześniej wymiary zapłacą kolejno: około 3890 zł, około 3580 zł, około 6260 zł oraz około 6480 zł. 

Cennik za garaż blaszany

Na naszej stronie internetowej znajduje się szczegółowo rozpisany cennik dla każdego województwa oraz każdego wymiaru garażu blaszanego. Jesteśmy firmą, która otwarcie przedstawia koszty, jakie Klient musi ponieść, chcąc nabyć u nas dany produkt. Nie ukrywamy żadnych wydatków, a podana na stronie cena jest ceną obejmującą koszt produkcji garażu blaszanego, jego transport oraz montaż. Znajdujące się na naszej stronie internetowej kwoty ulegają ponownej zmianie, ponieważ wpływają na nie zmienne ceny surowców. Każda z podanych cen jest orientacyjna, ostateczna kwota za blaszak zostaje podana przy składaniu zamówienia. Zapraszamy do uważnego śledzenia naszej strony internetowej, szczególnie zakładki Cennik, w której ceny są na bieżąco aktualizowane. Do zobaczenia! Do usłyszenia!