Cennik garaży blaszanych – 3 kwartał 2022 

U nas sezon w pełni, także cała załoga Marmet działa na najwyższych obrotach. Produkujemy dla Was wysokiej jakości konstrukcje, które posłużą przez długie lata, spełniając tym samym jak najlepiej swoje funkcje. Jesteśmy pewni, że nasz szeroki asortyment przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom. 

Oferta Marmet, czyli garaże, bramy, wiaty oraz konstrukcje stalowe 

Jesteśmy producentem garaży blaszanych z Małopolski. Oprócz blaszaków zajmujemy się także tworzeniem bram garażowych, wiat blaszanych oraz konstrukcji stalowych. Do produkcji wykorzystujemy jedynie surowce o najwyższej jakości, dlatego kupując u nas, masz pewność, że to dobra inwestycja na lata. Każda nasza realizacja dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb i preferencji naszych Klientów, dlatego wykonujemy blaszaki oraz inne elementy w dowolnym wymiarze. Ponadto zapewniamy dostawę i montaż na terenie całej Polski. Dla nas najważniejszy jest Klient i jego zadowolenie z zakupów, dlatego jesteśmy elastyczni i zawsze uwzględniamy wymagania naszych Odbiorców. 

Cena garażu blaszanego w trzecim kwartale 2022 roku 

Często padają pytania, ile kosztuje garaż blaszany. Odpowiedź nie jest jednak tak oczywista, ponieważ ostateczna cena zależy od wielu czynników. Przede wszystkim na początku chcemy podkreślić, że ceny mogą ulegać zmianom ze względu na ciągłe modyfikacje cen surowców. Na naszej stronie internetowej w zakładce Cennik posiadamy szczegółową rozpiskę cen za garaże w różnorodnych rozmiarach. Jeśli jesteś zainteresowany dokładną ceną za dany blaszak, koniecznie skontaktuj się z nami bezpośrednio i zapytaj o szczegóły. Dbamy o to, aby regularnie aktualizować zmieniające się ceny na stronie, jednak nie zawsze jest to fizycznie możliwe, dlatego lepiej indywidualnie skontaktować się z nami i zadać pytanie. 

Najczęściej kupowane garaże blaszane 

Wśród najchętniej kupowanych blaszaków pojawiają się garaże o wymiarach m.in.: 2 x 3 m, 3 x 7 m, 3 x 5 m oraz 4 x 6 m. Każdy z nich w zależności od miejsca, do którego mamy go dostarczyć, różni się ceną. Podając jednak koszty standardowych realizacji wcześniej wymienionych wymiarów, Klient z Limanowej zapłaci kolejno około 2000 zł, około 3620 zł, około 2780 zł oraz około 3780 zł. Odbiorca z Karczewa za blaszaki o tych samych wymiarach zapłaci natomiast kolejno około 2070 zł, około 3670 zł, około 2890 zł oraz około 3890 zł. Kierując się na północ Polski, możemy zauważyć, że Klient z Wejherowa poniesie kolejno koszt w wysokości około 2130 zł, około 3700 zł, około 2940 zł oraz około 3950 zł. Jeśli jesteś zainteresowany szczegółową wyceną, zapraszamy do kontaktu!