Budowa domu 2022 – gdzie kupić blaszak 2 lub 3 gatunku? 

Przy budowie domu posiadanie na działce miejsca, które posłuży jako schowek praktycznie na wszystko, jest wręcz niezbędne. Garaż blaszany doskonale sprawdzi się w takiej roli. Ważne jest jednak, aby zaopatrzyć się w blaszak w 2. lub 3. gatunku, który pomimo wgnieceń czy przebarwień będzie doskonale spełniał swoją funkcję i bez problemu nada się na czas budowy. 

Blaszak na czas budowy – zaopatrz się w wielofunkcyjny schowek 

Nie od dzisiaj wiadomo, że podczas budowy domu niezbędne jest posiadanie miejsca, w którym będzie można pochować wszelkie sprzęty, narzędzia czy urządzenia. Wybór najczęściej pada na garaże blaszane. Jako wieloletni producenci doskonale zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, sprzedajemy blaszaki w 2. oraz w 3. gatunku, które przede wszystkim wyróżniają się niską ceną, a jednocześnie spełniają dokładnie takie same funkcje, jak blaszaki wykonane z blachy w 1. gatunku. Różnią się oczywiście jakością blachy, mogą posiadać przebarwienia czy lekkie wgniecenia, jednak takie mankamenty w żaden sposób nie wpływają na prawidłowe spełnianie ich funkcji. Przy budowie domu to idealna opcja, ponieważ zarówno Ty, jak i ekipa fachowców nie musicie przejmować się uszkodzeniem czy spowodowaniem zarysowań na garażu blaszanym. Po wybudowaniu domu większość naszych Klientów decyduje się na kolejne z naszych garaży, tym razem jednak te, które wykonane są z blachy w 1. gatunku. 

Dostawa blaszaków na terenie całej Polski 

Jesteśmy producentami z Małopolski, jednak nasze garaże blaszane dostarczamy i montujemy na terenie całej Polski. Cechuje nas fachowa porada, szybka realizacja oraz konkurencyjna cena. Posiadamy szerokie grono Odbiorców w szczególności na garaże blaszane, wiaty blaszane, bramy garażowe czy inne konstrukcje stalowe. Niezwykłą popularnością od lat cieszą się również blaszaki 2. oraz 3. gatunku, które idealnie sprawdzają się np. podczas budowy domu. Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z nami. Nasi pracownicy przedstawią Ci rozwiązanie, które będzie dla Ciebie najkorzystniejsze. Zapraszamy!