Brama dwuskrzydłowa z zamkiem na klucz

Od wielu lat zajmujemy się produkcją garaży blaszanych i doskonale znamy się na rzeczy. Nasze blaszaki dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów. To właśnie u nas każdy znajdzie coś dla siebie. Posiadamy w ofercie garaże blaszane, wiaty garażowe, bramy garażowe czy kojce dla psów. Jeśli szukasz któregoś z wymienionych rozwiązań, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. 

Producent garaży blaszanych – dostawa i montaż na terenie całej Polski

Swoją siedzibę mamy w Szyku, w powiecie limanowskim, jednak nasze blaszaki, możecie znaleźć na terenie całej Polski. Garaże blaszane Marmet zdobią posesję mieszkańców m.in. województwa opolskiego, śląskiego, mazowieckiego, podkarpackiego czy podlaskiego. Oferujemy darmowy transport oraz montaż we wskazanych przez naszych Klientów miejscach. 

Producent bram garażowych – brama dwuskrzydłowa z zamkiem

Zajmujemy się również produkcją wysokiej jakości bram garażowych. To właśnie bramy garażowe są niezbędnym elementem każdego blaszaka i stanowią jego idealne wykończenie. W swojej ofercie posiadamy bardzo popularną bramę dwuskrzydłową, która doskonale spełnia swoją funkcję. W bramie tej najczęściej montujemy zamek CASTEL. To właśnie on wraz z wkładką bębenkową i klamką do drzwi jest możliwy u nas do nabycia w cenie 99 zł już z montażem. Jeśli zdecydujesz się na takie rozwiązanie, koniecznie poinformuj nas o tym podczas składania zamówienia na bramę dwuskrzydłową lub garaż z bramą dwuskrzydłową. Wybór ten będzie elastycznym, sprawdzonym i naprawdę odpowiednim rozwiązaniem. 

Odpowiednia kolorystyka bramy dwuskrzydłowej

Podczas składania zamówienia na bramę dwuskrzydłową oprócz wyboru opcji zamka CASTEL konieczna jest również decyzja o kolorystyce całej bramy. Ten element po odpowiednim doborze barwy powinien idealnie komponować się z otoczeniem, w którym zostanie zamontowany. Brama dwuskrzydłowa może zostać wykonana w kolorze blaszaka lub może się odróżniać odcieniem, a nawet zupełnie się z nim kontrastować. Decyzja w pełni należy do naszego Klienta. Jeśli jednak nie do końca jesteś pewien, jak powinien wyglądać Twój blaszak, skontaktuj się z nami. Jako fachowcy w swojej branży nie tylko doradzimy Ci pod kątem technicznym, ale także chętnie podpowiemy w kwestii estetyki i kolorystyki. Zapraszamy!