Blaszaki na wymiar

Nie od dzisiaj wiadomo, że blaszaki to niezwykle popularna forma garaży w całej Polsce i poza jej granicami. Spełniają one przeróżne funkcje w naszych przydomowych ogródkach. Mogą być idealnym miejscem parkingowym dla naszego samochodu czy motoru. Ponadto są świetnym pomieszczeniem do przechowywania wielu przedmiotów codziennego użytku, urządzeń, narzędzi, maszyn do koszenia czy przyrządów ogrodniczych. Często spełniają również swoją funkcję na magazynowanie zbiorów. Blaszak to jedna inwestycja, a wiele możliwości, które z pewnością ułatwiają każdemu właścicielowi blaszaka codzienne funkcjonowanie.

Garaże firmy Marmet – jakość, wytrzymałość, precyzja

Jesteśmy producentem garaży blaszanych na wymiar. Wykonujemy garaże mniejsze i większe – wszystko wedle życzeń i wymagań naszych Klientów. Nieustannie dostosowujemy swoje produkty i usługi do potrzeb rynku, aby spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Odbiorców. Do produkcji blaszaków wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które pozwalają nam ostatecznie otrzymać bardzo dobry produkt na wiele lat użytkowania.

Garaż blaszany o niestandardowych wymiarach

W swojej ofercie posiadamy produkcję zarówno garaży o standardowych wymiarach, jak i tych niestandardowych, realizowanych na specjalne życzenie Klienta. Zanim przystąpimy po zamówieniu do realizacji blaszaków dla naszych Klientów, omawiamy każdy ze szczegółów dotyczący konstrukcji blaszanej od podstaw, aby w pełni odpowiadał on swojemu nowemu Właścicielowi. Zanim przystąpisz do zamawiania garażu blaszanego o niestandardowych wymiarach, zapoznaj się z naszą ofertą cenową blaszaków standardowych. Na naszej stronie internetowej w zakładce „Cennik” znajduje się szczegółowo rozpisany podział cen blaszaków w poszczególnych województwach. Te informacje z pewnością pozwolą Ci orientacyjnie zapoznać się z kosztami.

Niestandardowe wymiary wiaty lub hali o konstrukcji stalowej – czy to możliwe?

Jesteśmy elastyczni i otwarci na potrzeby naszych Klientów, dlatego jeśli potrzebujesz wiaty czy innej konstrukcji stalowej o niestandardowych wymiarach, doskonale trafiłeś. Skontaktuj się z nami i przedstaw swój pomysł. Omówimy szczegóły projektu, zaproponujemy cenę oraz dogodny dla Ciebie termin realizacji. Zapraszamy!