Blaszak w gospodarstwie domowym

Garaż blaszany to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy posiadają własne gospodarstwa domowe. Dodatkowa powierzchnia w formie blaszaka pozwala pozyskać odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie różnych rzeczy. Wielu naszych Klientów przy zakupie jednego garażu blaszanego decyduje się od razu na drugi, ponieważ w konkurencyjnej cenie można uzyskać zakrytą i bezpieczną powierzchnię obok domu. 

Blaszaki na miarę Twoich potrzeb z firmą Marmet

Garaże blaszane firmy Marmet cechują się wysoką jakością materiałów, z których są wykonywane. Nasi pracownicy dbają o każdy element i szczegół już od samego początku. Jako producenci oferujemy wykonanie garaży w standardowych wymiarach oraz na zamówienie. Możliwy jest także wybór koloru garażu wykonanego z blachy akrylowej. Charakteryzujemy się sprawnym przygotowaniem konstrukcji oraz szybkim montażem na terenie całej Polski. 

Dlaczego warto wybrać garaż blaszany?

Decydując się na blaszak, wybierasz możliwość przeniesienia go w dowolne miejsce nawet po pierwszym montażu. Jego konstrukcja pozwala na zmianę położenia, co jest w wielu przypadkach doskonałym rozwiązaniem. Ponadto posiadanie takiego garażu pozwala na uzyskanie dodatkowego miejsca na narzędzia, maszyny czy inne przedmioty, które wraz z biegiem lat pomnażają się w każdym gospodarstwie domowym. Wiele osób decyduje się także na wykorzystanie blaszaka jako przechowalni na zbiory zbóż, warzyw czy owoców. Obiekty te chronią przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi, jak i zwierzętami czy złodziejami, a dodatkowo mogą także pełnić funkcję ozdobną obok domu. 

Wybierz swój wymarzony garaż z firmą Marmet

Na naszej stronie internetowej znajduje się opcja zamawiania garaży, która dostępna jest w zakładce „Zamówienie”. W tym miejscu należy podać wszystkie niezbędne parametry, które pozwolą nam stworzyć dla Was wymarzony blaszak. W zakładce „Kolor garażu” znajdują się także wszystkie dostępne kolory, które możecie wybrać przed zamówieniem. Ponadto zakładka „Cennik” mieści w sobie podział na poszczególne województwa, a w każdym z nich kolejny podział na wymiary garażu i dostosowane do nich ceny. W związku ze zmieniającymi się kwotami surowców cena garaży blaszanych może ulec zmianie, dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu telefonicznego z naszym biurem. 

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem garaży blaszanych firmy Marmet!