„Blaszak” na budowę – zapraszamy!

Budowa domu z pewnością dla wielu osób jest dużą inwestycją, a co za tym idzie, w czasie jej trwania warto skupić się na ograniczeniu wydawania pieniędzy. Choć na wielu rzeczach nie da się zaoszczędzić, są takie przedmioty, narzędzia czy urządzenia, które mogą zostać zakupione w niższej cenie i nie odstawać znacząco od tych z pierwszego gatunku. Nie inaczej jest z blaszkami produkcji naszej firmy. 

Budujesz dom i poszukujesz blaszaka na działkę? Doskonale trafiłeś!

Jako producenci garaży blaszanych doskonale zdajemy sobie sprawę, że powodów do ich zakupu jest całe mnóstwo. Mogą służyć jako miejsce parkingowe dla samochodu, motoru czy roweru. Świetnie służą również jako schowki na wiele przedmiotów gospodarstwa domowego niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Bardzo często nasi Klienci kupują blaszaki również przed rozpoczęciem budowy domu, gdzie tymczasowo będą przechowywane liczne narzędzia, urządzenia czy niezbędne przedmioty. W związku z tym, w swojej ofercie oprócz wysokiej jakości garaży blaszanych wykonywanych z blachy pierwszego gatunku, oferujemy także blaszaki z drugiego gatunku blachy, które sprzedajemy w bardzo atrakcyjnych cenach. Takie rozwiązanie cieszy się ogromną popularnością i zadowoleniem wśród naszych Odbiorców, ponieważ mogą oni z pełną swobodą zamawiać nasze garaże i korzystać z ich funkcjonalności przez cały czas trwania budowy, jednocześnie nie zwracając szczególnej uwagi na zarysowania czy uszkodzenia powstające podczas prac. 

Garaże blaszane Marmet dostępne na terenie całej Polski 

Nasze blaszaki produkujemy w województwie małopolskim, jednak zapotrzebowanie na tego typu produkty naszej firmy obejmuje zakres całego kraju. W związku z tym nasze garaże blaszane dostarczamy na terenie całej Polski, wraz z możliwością ich montażu we wskazanym miejscu. Jesteśmy elastyczni, a swoją ofertę dostosowujemy do potrzeb naszych Klientów.

Zamów blaszak na budowę już dziś

Rozgość się na naszej stronie internetowej i zapoznaj się z ofertą. Posiadamy wiele możliwości wyprodukowania blaszaków zarówno o standardowych wymiarach, jak i tych typowo na zamówienie. Oferujemy dowolną kolorystykę, rozmiar oraz dodatki do każdej konstrukcji. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, wiadomość e-mail, SMS lub drogą telefoniczną. Z chęcią udzielimy Ci odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania.